Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
4 marca 2015

Pisarczyk z trzema medalami. Sztafeta z brązem

Pisarczyk z trzema medalami. Sztafeta z brązem
fot. KS Nautilus

Dobry występ zanotowali zawodnicy KS Nautilus. Amelia Pisarczyk trzy razy stawała na najwyższym stopniu podium, a kobieca sztafeta zdobyła brązowy medal.

W miniony weekend odbył się Puchar Świata w Eger na Węgrzech. Pływacy z KS Nautilus z Jastrzębia-Zdroju wrócili z medalami.

Sztafeta 4x50 m BF, w składzie Dominika Kern, Aleksandra Łotecka, Klaudia Gorys i Amelia Pisarczyk, wywalczyła brązowy meda.

Trzy złote medala zawisły na szyi Amelii Pisarczyk. Najpierw jastrzębianka zajęła 1. miejsce na dystancie 50 m BF z czasem 0:23,01, a później wywalczyła złoto na dystansie 100 m BF oraz na dystansie 200 m BF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
8768799908.03.2015 14:53

Gratuluję