Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 marca 2015

Pisarczyk z trzema medalami. Sztafeta z brązem

Pisarczyk z trzema medalami. Sztafeta z brązem
fot. KS Nautilus

Dobry występ zanotowali zawodnicy KS Nautilus. Amelia Pisarczyk trzy razy stawała na najwyższym stopniu podium, a kobieca sztafeta zdobyła brązowy medal.

W miniony weekend odbył się Puchar Świata w Eger na Węgrzech. Pływacy z KS Nautilus z Jastrzębia-Zdroju wrócili z medalami.

Sztafeta 4x50 m BF, w składzie Dominika Kern, Aleksandra Łotecka, Klaudia Gorys i Amelia Pisarczyk, wywalczyła brązowy meda.

Trzy złote medala zawisły na szyi Amelii Pisarczyk. Najpierw jastrzębianka zajęła 1. miejsce na dystancie 50 m BF z czasem 0:23,01, a później wywalczyła złoto na dystansie 100 m BF oraz na dystansie 200 m BF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
8768799908.03.2015 14:53

Gratuluję