17°12°
4 marca 2015

Pisarczyk z trzema medalami. Sztafeta z brązem

Dobry występ zanotowali zawodnicy KS Nautilus. Amelia Pisarczyk trzy razy stawała na najwyższym stopniu podium, a kobieca sztafeta zdobyła brązowy medal.

W miniony weekend odbył się Puchar Świata w Eger na Węgrzech. Pływacy z KS Nautilus z Jastrzębia-Zdroju wrócili z medalami.

Sztafeta 4x50 m BF, w składzie Dominika Kern, Aleksandra Łotecka, Klaudia Gorys i Amelia Pisarczyk, wywalczyła brązowy meda.

Trzy złote medala zawisły na szyi Amelii Pisarczyk. Najpierw jastrzębianka zajęła 1. miejsce na dystancie 50 m BF z czasem 0:23,01, a później wywalczyła złoto na dystansie 100 m BF oraz na dystansie 200 m BF.