Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 marca 2015

Praca? Jastrzębie na 6. miejscu od końca

Praca? Jastrzębie na 6. miejscu od końca
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój znalazło się na 6. miejscu wśród najgorszych miejsc na znalezienie pracy. Zestawienie przygotował serwis Adzuna, skupiający ogłoszenia o pracy.

W zestawieniu przebadano dane dotyczące 50 największych miast Polski. Dane pochodziły z danych statystycznych udostępnionych przez Główny Urząd Statystyczny.

Najtrudniej o znalezienie pracy jest w województwie podkarpackim i wielkopolskim. Najlepszym miejscem jest Wrocław oraz Poznań. Tam ofert pracy jest najwięcej.

Jastrzębie-Zdrój znalazło się na niechlubnym 6. miejscu wśród miejsc, gdzie najtrudniej znaleźć pracę. W naszym mieście o jedno stanowisko pracy ubiega się 23 bezrobotnych. Gorzej jest w Siedlcach, Inowrocławiu, Płocku, Włocławki i Radomiu (29 chętnych na 1 miejsce pracy).


infografika: adzuna.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Jastrzębianin pod rządem Hetman.08.03.2015 15:38

Zróbmy OWN i darmową komunikację!!!! Bezrobotni w końcu znajdą zajęcie. W lato będą chodzić na basenik, a zimą jeździć MZK za darmo. Wyciągnijmy ludzi bez pracy z domu!

hejk06.03.2015 13:12

buduje się w Polsce lotniska we wioskach, z których odlatuje jeden samolot na tydzień, do tego dotowany przez samorząd, a nie można zwykłej komunikacji kolejowej i autobusowej zapewnić? Dzisiaj na onecie czytałem, ze z takiego lotniska w lubuskiem lata tylko samolot do Warszawy, korzysta ledwo ok. 30 osób, a do każdego pasażera dopłaca samorząd ponad 700 zł, bo dotuje przewoźnika!!!
Jednocześnie nieco wcześniej zliwidowano linie kolejowe i PKS-y, bo się nie opłacały!!!!!

hehehe06.03.2015 13:07

no bo pracy nie ma, bo ile masz n.p. w Jastrzębiu zakładów usługowych lokalnych? Jeden szklarz, paru stolarzy, wot wsio. Wszystko we marketach się teraz załatwia, a markety podatki płacą za granicą.

,06.03.2015 9:51

Jastrzebianie zarabiaja najlepiej w polsce a pracy niema, ten urzad statystyczny powinni zmienic, oni sami nie wiedza co pisza.

Gość06.03.2015 8:33

Chyba się przeprowadzę do Białegostoku....

Do SWD z SJZ 05.03.2015 23:23

A weź odwróc sytuacje jak pochodzisz Z SWD a mieszkasz teraz w SJZ to u was w SWD nie znajdziesz roboty bo mieszkasz poza SWD

były pracownik górniczego grodu05.03.2015 22:22

praca jest dla swoich, nie trzeba mieć wykształcenia i doświadczenia. Liczą się znajomości i układy.

Pokaż wszystkie opinie (28)