Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 marca 2015

37-latek wpadł, bo nie zapiął pasów bezpieczeństwa

37-latek wpadł, bo nie zapiął pasów bezpieczeństwa
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę na ulicy Świerczewskiego policjanci zatrzymali 37-latka, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Okazało się, że mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

- Mundurowi z drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę jeepa, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W trakcie legitymowania wyszło na jaw, że wobec 37-latka został orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - informuje policja.

37-letni mieszkaniec Żor miał wydany zakaz prowadzenia pojazdów w związku z jazdą pod wpływem alkoholu. Tym razem mężczyzna był trzeźwy, ale za niestosowanie się do wyroku sądu grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Paweł07.03.2015 11:16

Po co go zamykać, facet nie biedny może solidnie zapłacić tak ok 100 tys wspomogłoby biedne państwo, tylko czy sąd to zrozumie?

cukiero05.03.2015 14:50

no i ktoś jeszcze jest przeciwko karze śmierci?

Gość05.03.2015 11:19

I znowu nieszczęsna Świerczewskiego a jeszcze do listopada nic nie było słychać o tej ulicy i wyczynach na niej.