Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 marca 2015

Poszukiwany wpadł przy próbie kradzieży

Poszukiwany wpadł przy próbie kradzieży
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

43-letni jastrzębianin poszukiwany listem gończym został zatrzymany w środę przy próbie kradzieży. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu wcześniej karę.

4 marca po godzinie 20:00 ochrona jednego z marketów na terenie Jastrzębia-Zdroju zatrzymała mężczyznę, który próbował ukraść alkohol. Na miejsce przyjechała policja.

- Stróże prawa nie zakończyli jednak interwencji na wypisaniu mandatu, bowiem w trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi skąd zabrany został do zakładu karnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!