Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 marca 2015

24-latek ukradł alkohol i awanturował się

24-latek ukradł alkohol i awanturował się
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zamiast mandatu trafił do policyjnej celi. 24-latek najpierw ukradł alkohol z jednego z marketów w Jastrzębiu-Zdroju, a później zaczął wyzywać policjantów. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie. Policjanci zostali wezwani do jednego z marketów, z które mężczyzna ukradł alkohol. W trakcie czynności, 24-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju nie chciał się podporządkować żadnemu poleceniu mundurowych. 

- Zaczął kierować pod ich adresem obraźliwe słowa, twierdząc przy tym, że nic mu nie mogą zrobić. Swoim zachowaniem znacznie pogorszył swoją już i tak nie najlepszą sytuację i zamiast ukarania mandatem karnym, trafił do policyjnej celi - informuje policja.

Policja skierowała wniosek do sądu o ukaranie 24-latka. Za znieważenie policjantów grozi mu kara roku więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Pjes15.03.2015 9:34

Ciekawe czy na dołku jak zwykle nie było łomotu.