Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
10 marca 2015

24-latek ukradł alkohol i awanturował się

24-latek ukradł alkohol i awanturował się
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zamiast mandatu trafił do policyjnej celi. 24-latek najpierw ukradł alkohol z jednego z marketów w Jastrzębiu-Zdroju, a później zaczął wyzywać policjantów. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie. Policjanci zostali wezwani do jednego z marketów, z które mężczyzna ukradł alkohol. W trakcie czynności, 24-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju nie chciał się podporządkować żadnemu poleceniu mundurowych. 

- Zaczął kierować pod ich adresem obraźliwe słowa, twierdząc przy tym, że nic mu nie mogą zrobić. Swoim zachowaniem znacznie pogorszył swoją już i tak nie najlepszą sytuację i zamiast ukarania mandatem karnym, trafił do policyjnej celi - informuje policja.

Policja skierowała wniosek do sądu o ukaranie 24-latka. Za znieważenie policjantów grozi mu kara roku więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Pjes15.03.2015 9:34

Ciekawe czy na dołku jak zwykle nie było łomotu.