Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
13 marca 2015

Koniec śledztwa. Śledczy: Dariusz P. zabił rodzinę

Koniec śledztwa. Śledczy: Dariusz P. zabił rodzinę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Zakończyło się śledztwo w sprawie zabójstwa pięcioosobowej rodziny z Ruptawy. W pożarze domu jednorodzinnego zginęło 5 osób. Dom miał podpalić ojciec i mąż zmarłych.

Akt oskarżenia przeciwko Dariuszowi P. trafił do sądu. Śledczy ustalili, że podpalił on swój dom, a motywem miały być kłopoty finansowe. Tym sposobem miał wyłudzić odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej na życie żony oraz odszkodowanie majątkowe za budynek.

41-letni Dariusz P. mówił, że w trakcie zdarzenia był w swoim warsztacie oddalonym o kilkanaście kilometrów od domu. Ślady wskazywały na nieszczęśliwy wypadek. Sprawę zaczęła badać grupę śledczych.

- Dosyć szybko odkryli oni, że pożar nie wybuchł przypadkowo. Obalili alibi właściciela budynku i udowodnili mu preparowanie dowodów oraz celowe podpalenie domu, w którym zginęli członkowie jego rodziny - informuje policja.

Dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów zabójstwa pięciu osób z rodziny oraz usiłowania zabójstwa syna (tylko on ocałał z pożaru). Za ten czyn grozi dożywotnie więzienie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
matka17.03.2015 8:38

Szok! Niepojęta zbrodnia! Na dodatek to jest dowód jak bez zmrużenia oka można UDAWAĆ gorliwego katolika. Ten gość był szafarzem Komunii Św! Jednocześnie knuł plan morderstwa i zdradzał żonę. Trudno to pojąć. Komu można ufać w dzisiejszym chorym świecie? Nie bał się tego co go spotka po śmierci? A może żona widziała jakieś symptomy jego niebezpiecznych zachowań ale bała się odejść?

Wojtek 16.03.2015 8:59

A tak go proboszcz chwalił. Taki wielki katolik i osobisty przyjaciel.
Żonę non stop zdradzał. Szemrane interesy.
Dla takiego KS, a nie dożywocie!

do śledczy14.03.2015 23:51

kiełbaski wywęszyli? Takie grilowane?

do Kleryka14.03.2015 11:30

Tacy jak Ty ośmieszają Polskę ! Won z tego kraju !

Maria14.03.2015 4:37

To nie człowiek,to bestia!

Kleryk13.03.2015 23:18

Żeby księża dupe plaszczyli to nawet morderców wzięli za szafaszy.

WAMPIR13.03.2015 19:44

KARA ŚMIERCI DLA NIEGO

Pokaż wszystkie opinie (18)