Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
15 marca 2015

Nowy Targ tym razem lepszy od JKH GKS-u

Nowy Targ tym razem lepszy od JKH GKS-u
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali trzeci mecz z Podhalem Nowy Targ 5:2. Był to pierwszy mecz na wyjeździe dla JKH. Gole dla JKH zdobyli Martin Przygodzki i Tomas Protivny.

Pierwsza tercja była wyrównana, choć więcej szczęścia mieli gospodarze. W 8. minucie wynik spotkania otworzył Piotr Kmiecik. Jastrzębianie mieli wiele okazji do wyrównania, ale w bramce bardzo dobrze spisywał się Ondrej Raszka. W 17. minucie nowotarzanie podwyższyli na 2:0.

Druga tercja nie rozpoczęła się pomyślnie dla podopiecznych Roberta Kalabera. W 22. minucie trzecią bramkę na konto Podhala zapisał Damian Kapica. Kilka minut później, za sprawą Martina Przygodzkiego, jastrzębianie zapisali na swoje konto pierwszego gola. W 33. minucie Kmiecik ponownie wrzucił krążek do bramki Davida Zabolotnego. Wtedy też bramkarza JKH zastąpił Przemysław Odrobny.  W 35. minucie hokeiści JKH strzelili drugiego gola  grając w przewadze. Jego autorem był Tomas Protivny.

W 43. minucie hokeiści z Nowego Targu znaleźli sposób na Odrobnego i podwyższyli na 5:2. Wtedy było już pewne, że jastrzębianie zakończa ten mecz jako przegrani. Emocji jednak nie brakowało, bo oba zespoły grały agresywnie. Łącznie JKH GKS Jastrzębie otrzymał 69 minut kary, a ich rywale 72 minuty.

Stan rywalizacji: 2:1 dla JKH GKS Jastrzębie.

MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
1:0 - 07:04 - Piotr Kmiecik - Damian Kapica, Kacper Bryniczka
2:0 - 16:31 - Joni Haverinen - Kacper Bryniczka, Piotr Kmiecik
3:0 - 21:52 - Damian Kapica - Piotr Kmiecik
3:1 - 26:54 - Martin Przygodzki - Tomasz Kulas
4:1 - 32:11 - Piotr Kmiecik - Kacper Bryniczka, Damian Kapica
4:2 - 34:50 - Tomáš Protivný - Artem Bondariev, Jan Steber (5/4)
5:2 - 42:34 - Damian Kapica - Dariusz Gruszka, Damian Tomasik (5/4)

MMKS Podhale Nowy Targ: Raszka (Błażej Kapica) - Sulka, Haverinen, Gruszka, Dziubiński, Różański - Lučka, Tomasik, Kmiecik, Bryniczka, Damian Kapica - Mrugała, Imrich, Omelyanenko, Wronka, Michalski - Wojdyła, Jaśkiewicz, Zarotyński, Olchawski, Wielkiewicz.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (od 32:12 - Odrobny) - Němeček, Rompkowski, Plichta, Polodna, Bordowski - Protivný, Bryk, Urbanowicz, Steber, Marzec - Aleksyuk, Górny, Kulas, Ł. Nalewajka, Bondariev - Pastryk, Kantor, R. Nalewajka, Przygodzki, Świerski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!