Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 marca 2015

35-letni diler narkotykowy zatrzymany

35-letni diler narkotykowy zatrzymany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania 35-latka. Mieszkaniec naszego miasta ukrywał się od 4 lat.  Był poszukiwany m.in. w związku z handlem narkotykami.

Policjanci specjalizujący się w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości od dłuższego czasu zajmowali się 35-letnim jastrzębianinem. W marcu udało im się ustalić, że poszukiwany może ukrywać się na terenie jednego z sąsiednich miast.

- Policjanci zatrzymali 35-latka w piątek, na klatce schodowej bloku mieszkalnego. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem kryminalnych i nie stawiał oporu podczas zatrzymania - informuje policja.

Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu oraz handel narkotykami. Został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzie najbliższe kilka lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pracuś 17.03.2015 17:21

Nie może siedzieć w więzieniu tylko i żyć za nasze pieniądze. Takim należy organizować próby ucieczki i likwidację. Ilu DZIECIAKOM ZASZKODZIŁ, KTÓRZY KUPOWALI OD NIEGO NARKOTYKI?

POra na mandat17.03.2015 13:47

to dobrze, ze handel kwitnie, przecież zapowiedziano wolny więc niech handel kwitnie i niech nasze komunistyczne państwo się odstosunkuje od tego

Gość16.03.2015 21:22

Na Wielkopolskie j handel narkotykami, alkoholem i papierosami kwitnie.