Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
16 marca 2015

35-letni diler narkotykowy zatrzymany

35-letni diler narkotykowy zatrzymany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania 35-latka. Mieszkaniec naszego miasta ukrywał się od 4 lat.  Był poszukiwany m.in. w związku z handlem narkotykami.

Policjanci specjalizujący się w poszukiwaniu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości od dłuższego czasu zajmowali się 35-letnim jastrzębianinem. W marcu udało im się ustalić, że poszukiwany może ukrywać się na terenie jednego z sąsiednich miast.

- Policjanci zatrzymali 35-latka w piątek, na klatce schodowej bloku mieszkalnego. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem kryminalnych i nie stawiał oporu podczas zatrzymania - informuje policja.

Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu oraz handel narkotykami. Został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzie najbliższe kilka lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pracuś 17.03.2015 17:21

Nie może siedzieć w więzieniu tylko i żyć za nasze pieniądze. Takim należy organizować próby ucieczki i likwidację. Ilu DZIECIAKOM ZASZKODZIŁ, KTÓRZY KUPOWALI OD NIEGO NARKOTYKI?

POra na mandat17.03.2015 13:47

to dobrze, ze handel kwitnie, przecież zapowiedziano wolny więc niech handel kwitnie i niech nasze komunistyczne państwo się odstosunkuje od tego

Gość16.03.2015 21:22

Na Wielkopolskie j handel narkotykami, alkoholem i papierosami kwitnie.