Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 marca 2015

Prawie dwa tysiące skontrolowanych kierowców

Prawie dwa tysiące skontrolowanych kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek policjanci z Jastrzębia-Zdroju prowadzili akcję “Trzeźwość” podczas, której sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Skontrolowano prawie 2 tysiące kierowców.

Akcja trwała od 5:00 do 13:00 w różnych miejscach miasta. Łącznie przebadano prawie 2 tysiące kierowców. Tylko jeden z nich okazał się nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Połomskiej. Po przebadaniu alkomat wykazał pół promila w organizmie.

- Za jazdę w stanie po użyciu alkoholu grozi areszt lub grzywna do 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
POra na mandat17.03.2015 13:55

pół promila i za to areszty i inne .... To jest państwo POlicyjne, a nawet faszystowskie i komunistyczne. Nie ma szynobusów, nie ma autobusów, to jak kolesie lubiący się napić mają jeździć poza Jastrzębie? Tusk, odPOwiesz jeszcze za to razem z balcerowiczem

Mario17.03.2015 10:37

Tylko mnie to utwierdza że dobrze zrobiłem wyjeżdzając z tego kraju . Ten 1 "nietrzeźwy" któremu grozi areszt lub grzywna do 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów w UK jest trzeźwy i nic mu nie grozi bo nietrzeźwy jest od 0.8 promila.