Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 marca 2015

Prawie dwa tysiące skontrolowanych kierowców

Prawie dwa tysiące skontrolowanych kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek policjanci z Jastrzębia-Zdroju prowadzili akcję “Trzeźwość” podczas, której sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Skontrolowano prawie 2 tysiące kierowców.

Akcja trwała od 5:00 do 13:00 w różnych miejscach miasta. Łącznie przebadano prawie 2 tysiące kierowców. Tylko jeden z nich okazał się nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Połomskiej. Po przebadaniu alkomat wykazał pół promila w organizmie.

- Za jazdę w stanie po użyciu alkoholu grozi areszt lub grzywna do 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
POra na mandat17.03.2015 13:55

pół promila i za to areszty i inne .... To jest państwo POlicyjne, a nawet faszystowskie i komunistyczne. Nie ma szynobusów, nie ma autobusów, to jak kolesie lubiący się napić mają jeździć poza Jastrzębie? Tusk, odPOwiesz jeszcze za to razem z balcerowiczem

Mario17.03.2015 10:37

Tylko mnie to utwierdza że dobrze zrobiłem wyjeżdzając z tego kraju . Ten 1 "nietrzeźwy" któremu grozi areszt lub grzywna do 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów w UK jest trzeźwy i nic mu nie grozi bo nietrzeźwy jest od 0.8 promila.