Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
17 marca 2015

16 osób chętnych na stanowisko prezesa JSW

16 osób chętnych na stanowisko prezesa JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do tej pory na konkurs na prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej zgłosiło się 16 osób. Koperty z kandydaturami zostaną otworzone 23 marca, a rozmowy z kandydatami na prezesa zaplanowano na 9 kwietnia.

Osoba, które będzie się ubiegać o stanowisko prezesa spółki musi mieć ukończone studia wyższe o specjalności technicznej, ekonomiczniej lub prawniczej albo stopień naukowy o takiej specjalności. Kandydat musi też mieć 10-letnie doświadczenie zawodowe i 3-letnie doświadczenie na stanowisku członka zarządu spółki. Dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego oraz doświadczenie w spółkach giełdowych.

Przypomnijmy, że poprzedni prezes, Jarosław Zagórowski, pełnił swoją funkcję aż przez 8 lat. Po tegorocznych strajkach w kopalniach, 16 lutego 2015 roku złożył rezygnację. Aktualnie zastępuje go Jerzy Borecki (wcześniej zastępca prezesa ds. technicznych).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość18.03.2015 9:57

Szereda, ciok, brudzinski, a kto pozostały?

Czcigodny ze szczytu17.03.2015 21:35

Podobno Wowra wraca z Danii i będzie kandydował

Górnicy17.03.2015 17:28

Zagórowski, Zagórowski, Zagórowski ...