Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
18 marca 2015

Zderzenie na Pszczyńskiej. Nietrzeźwy poszkodowany

Zderzenie na Pszczyńskiej. Nietrzeźwy poszkodowany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek 17 marca na skrzyżowaniu ulic Świerczewskiego i Pszczyńskiej doszło do zderzenie dwóch samochodów. Okazało się, że to nie sprawca był nietrzeźwy, ale poszkodowany. Teraz grozi mu grzywna lub areszt oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Z ustaleń policji wynika, że 52-latek kierujący samochodem ciężarowym nie zachował ostrożności i wjechał w tył forda focusa, który zatrzymał się na czerwonym świetle.

- Podczas badania na alkomacie uczestników zdarzenia okazało się, że 47-latek (kierowca forda - przyp. red.) znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Urządzenie wykazało w jego organizmie 0,23 promila - informuje policja.

W związku z wykroczeniem, jakiego dopuścił się mieszkaniec województwa mazowieckiego, zatrzymano mu prawo jazdy. Grozi mu również areszt lub wysoka grzywa oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a19.03.2015 9:44

jaki niefart o 0,03 za dużo

Gienek_z_Tauzena18.03.2015 21:08

Chłop wypił jedno piwo po szychcie i wsiadł do samochodu. O jedno piwo za dużo i jeszcze kolizja nie z jego winy. No pech niesamowity...

Gość18.03.2015 19:30

I jak by nie było zaś Świerczewskiego .