Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 marca 2015

Podhale pokonane. JKH GKS zagra w finale!

Podhale pokonane. JKH GKS zagra w finale!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się środowe spotkanie między JKH GKS-em Jastrzębie a Podhalem Nowy Targ. W walce o złoto Polskiej Hokej Ligi jastrzębianie zmierzą się z zespołem z Sanoka lub z GKS-em Tychy.

Obie drużyny do spotkania podeszły z rozwagą. Jastrzębianie w grze przeważali i oddawali więcej strzałów, jednak największą przeszkodą w szybkim otwarciu wyniku spotkania był Ondrej Raszka, który łapał wszystkie krążki kierowane w jego kierunku. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej odsłonie nie padł żaden gol.

Zmianę wyniku przyniosła dopiero trzecia tercja. W 45. minucie jastrzębianie skorzystali z osłabienia przeciwnika i za sprawą Richarda Bordowskiego zdobyli pierwszą bramkę. Nie minęła minuta, a było już 2:0. Tym razem mocnym strzałem popisał się Kamil Górny. Zawodnicy z Nowego Targu nadal atakowali jastrzębską bramkę, ale było widać, że wynik na tablicy nie napawał ich optymizmem. W 48. minucie trzecią bramkę zdobył Artem Bondariev. Wartym odnotowania jest dobra postawa Przemysława Odrobnego, który nie przepuścił żadnej bramki.

JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
1:0 - 44:38 - Richard Bordowski - Leszek Laszkiewicz, Artem Bondariev (5/4)
2:0 - 45:18 - Kamil Górny - Łukasz Nalewajka, Martin Przygodzki
3:0 - 47:55 - Artem Bondariev - Mateusz Rompkowski (5/3)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Górny, Bryk, Urbanowicz, Steber, Ł. Nalewajka - Aleksyuk, Protivný, Kulas, Bondariev, Plichta - Pastryk, Kantor, Świerski, Przygodzki, Marzec.

MMKS Podhale Nowy Targ: Raszka (Błażej Kapica) - Sulka, Haverinen, Gruszka, Dziubiński, Różański - Lučka, Tomasik, Kmiecik, Bryniczka, Damian Kapica - Mrugała, Imrich, Zarotyński, Wronka, Michalski - Jaśkiewicz, Wojdyła, Omelyanenko, Daniel Kapica, Olchawski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
rolnik22.03.2015 16:58

gratulacje, walczymy o złoto!

8768799919.03.2015 17:05

Brawo panowie droga do zlota

hehe18.03.2015 22:12

brawo! teraz "tylko" zdobyć złoto!