Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
20 marca 2015

Zaginęła 15 lat temu, ale wciąż jej szukają

Zaginęła 15 lat temu, ale wciąż jej szukająPo lewej Barbara w wieku 11 lat, po prawej w wieku 19 lat

Nadal trwają poszukiwania Barbary Majchrzak zaginionej 15 lat temu. Policja ponownie opublikowała portret progresji wiekowej i prosi pomoc osoby, które mogą pomóc w znalezieniu jastrzębianki. Barbara miałaby dziś 26-lat.

Przypomnijmy, 11-letnia dziewczynka wyszła z domu do szkoły w lutym 2000 roku. Nigdy jednak do niej nie dotarła i nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższymi. Ostatnią osobą, która widziała dziewczynkę był kierowca autobusu z Wodzisławia Śląskiego, który widział ją ze starszym mężczyzną. Myślał jednak, że to jej dziadek. Dopiero po zobaczeniu plakatu z zaginioną, zgłosił to na policję.

Na policję wielokrotnie trafiały sygnały o tym, że była widziana. Żadne informacje jednak się nie potwierdziły. Dlatego policja mimo upływu lat wciąż prowadzi poszukiwania zaginionej, już 26-letniej kobiety. Stworzony został portret progresji wiekowej w wieku około 19 lat.

Znakiem szczególnym była lekka wada wymowy spowodowana rozszczepem podniebienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mysz21.03.2015 9:16

nadzieja umiera ostatnia,ale to już tyle lat.To jest już dojrzała kobieta ,gdyby chciała to dałaby znak życia.Kiedyś prawda ujrzy światło dzienne,ale obawiam się,że znowu jastrzębianie doznają szoku.Przyjdzie taki dzień,że ktoś pęknie.

ANKA20.03.2015 14:58

Zagineła w swoje urodziny jakaś magiczna data dwujek i 12 lat wiek. Sa jakieś obrzędy starosłowianskie odprawiane w ten dzień, ale dokładnie nie wiem. Może kltoś mądry poszedł by tym tropem.

gosc20.03.2015 12:14

Ktoś ją zatrzymał sobie w zagranicy i nie odda, no ludzie to bestia nic więcej, zeby nie dawac znak źycia dorosła juz jest, albo cos gorsze.