Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
20 marca 2015

Czterech nowych członków w radzie nadzorczej JSW

Czterech nowych członków w radzie nadzorczej JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

19 marca pracownicy JSW wybierali osoby, które miały zasiąść w radzie nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Są to Jan Przywara, Eugeniusz Baron, Andrzej Palarczyk oraz Robert Kudelski.

Najwięcej głosów zdobył Jan Przywara z kopalni Knurów-Szczygłowice, który uzyskał 1385 głosów. Na drugim miejscu z głosami był Eugeniusz Baron z KWK Pniówek (1252 głosów). Na trzecim miejscu znalazł się Andrzej Palarczyk (795 głosów), a na czwartym Robert Kudelski (751 głosów).

Inni kandydaci, którzy nie weszli w skład rady nadzorczej uzyskali odpowiednio: 751 głosów - Leszek Hoderny, 604 głosy - Marek Granieczny, 598 głosów - Mirosław Dynak i 419 głosów - Joanna Urbisch.

Najbliższe zgromadzenie rady nadzorczej JSW odbędzie się pod koniec maja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
edi23.03.2015 9:36

Przecież to nieprawdziwa informacja:) A jak będzie trzech członków RN to co wtedy? NIe ma czegos takiego jak zgromadzenia rady nadzorczej:)

Gość20.03.2015 20:04

Kudelski dalej będzie płakał co możemy zrobić jak Warszawa żądzi