Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
24 marca 2015

Amelia Pisarczyk z medalami w Pucharze Świata

Amelia Pisarczyk z medalami w Pucharze ŚwiataZdjęcie archiwalne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Amelia Pisarczyk z klubu pływackiego KS Nautilus wywalczyła dwa złote i jeden srebrny medal podczas odbywającego się w Barcelonie Pucharu Świata.

Zawodniczka Nautilusa wywalczyła dwa złote medale. Pierwszy z nich  na dystansie 100m BF z czasem 0:50,67 sek., drugi w konkurencji 50m BF z czasem 0:22,75 sek.

Na drugim stopniu podium stanęła w wyścigu na 200m BF. Udało jej się przepłynąć dystans w czasie 1:52,37, co było tylko o 0:00,03 sekundy czasem gorszym od swojej rywalki, która zdobyła złoto.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!