0°°
24 marca 2015

Amelia Pisarczyk z medalami w Pucharze Świata

Amelia Pisarczyk z medalami w Pucharze ŚwiataZdjęcie archiwalne

Amelia Pisarczyk z klubu pływackiego KS Nautilus wywalczyła dwa złote i jeden srebrny medal podczas odbywającego się w Barcelonie Pucharu Świata.

Zawodniczka Nautilusa wywalczyła dwa złote medale. Pierwszy z nich  na dystansie 100m BF z czasem 0:50,67 sek., drugi w konkurencji 50m BF z czasem 0:22,75 sek.

Na drugim stopniu podium stanęła w wyścigu na 200m BF. Udało jej się przepłynąć dystans w czasie 1:52,37, co było tylko o 0:00,03 sekundy czasem gorszym od swojej rywalki, która zdobyła złoto.