Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
26 marca 2015

Sprostowanie: Łaski nie kandyduje na prezesa JSW

W ostatnim czasie podaliśmy nieoficjalne informacje na temat kandydatów, którzy mogą ubiegać się o stanowisko prezesa JSW. Wymieniony w artykule Waldemar Łaski zaprzecza jakoby miał ubiegać się o stanowisko i prosi o sprostowanie w naszym portali. Poniżej jego treść.

W artykule z dnia 18 marca 2015 r. "Nieoficjalnie: Znamy kilku kandydatów na prezesa JSW", który został opublikowany na stronie portalu jastrzebieonline.pl, autor o inicjałach "dam" pisząc o kandydatach na stanowisko prezesa Jastrzębskiej Społki Węglowej, zamieścił nieprawdziwą informacje, wymieniając mnie wśród osób ubiegających się o tę funkcję. Oświadczam, że nie biorę udziału w konkursie na prezesa Jastrzębskiej Społki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
kriss31.03.2015 15:47

ciekawe kogo pan JACEK DOMOGAŁA wciśnie do JSW .Waldemar Łaski to człowiek który słuzy jemu ,od wielu lat .