Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 marca 2015

Sprostowanie: Łaski nie kandyduje na prezesa JSW

W ostatnim czasie podaliśmy nieoficjalne informacje na temat kandydatów, którzy mogą ubiegać się o stanowisko prezesa JSW. Wymieniony w artykule Waldemar Łaski zaprzecza jakoby miał ubiegać się o stanowisko i prosi o sprostowanie w naszym portali. Poniżej jego treść.

W artykule z dnia 18 marca 2015 r. "Nieoficjalnie: Znamy kilku kandydatów na prezesa JSW", który został opublikowany na stronie portalu jastrzebieonline.pl, autor o inicjałach "dam" pisząc o kandydatach na stanowisko prezesa Jastrzębskiej Społki Węglowej, zamieścił nieprawdziwą informacje, wymieniając mnie wśród osób ubiegających się o tę funkcję. Oświadczam, że nie biorę udziału w konkursie na prezesa Jastrzębskiej Społki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
kriss31.03.2015 15:47

ciekawe kogo pan JACEK DOMOGAŁA wciśnie do JSW .Waldemar Łaski to człowiek który słuzy jemu ,od wielu lat .