Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 marca 2015

Jest nowy internetowy plan Jastrzębia-Zdroju

Jest nowy internetowy plan Jastrzębia-Zdroju
fot. UM Jastrzębie

Właśnie ruszyła nowa odsłona Internetowego Planu Miasta (IPM). IPM jest teraz bardziej wydajny i przejrzysty dla użytkowników.

Plan miasta pozwala na bieżąco oglądać mapę Jastrzębia-Zdroju z aktualnymi ulicami i adresami. Dostępne są również dane o ewidencji gruntów i budynków, a także dane geodezyjne i kartograficzne.

Mapa została podzielona na kilka trybów - podstawowy (wyszukiwanie ulic, przystanków, obiektów itp.), turystyczny (obiekty i miejsca turystyczne), cmentarze komunalne (lokalizowanie grobów zmarłych), przeznaczenie terenów (według uchwał rady miasta), ewidencja gruntów i budynków (dane ewidencyjne, statusy) i geodezyjny.

Zobacz Internetowy Plan Miasta

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uczeń ZS6 finalistą Olimpiady Chemicznej Uczeń ZS6 finalistą Olimpiady Chemicznej

Zlikwidowano tablicę na Alei Piłsudskiego Zlikwidowano tablicę na Alei Piłsudskiego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
józwa10.01.2017 14:25

Taaaaa.......,''nowy '' plan Jastrzębia ,śmiech na sali , komu takie brednie wciskają ,zerżnięty pewnie ze starych google maps i naniesione punkty,jajcarze .

Radion30.03.2015 20:49

Obser, weź się do roboty i przedstaw w UM swoją pracę. Jak będzie tak dobra to zarobisz. Najpierw trzeba pokazać co się potrafi a potem nadawać, że się potrafi.

Mieszkaniec28.03.2015 18:39

Plan jest niezły. Wady: Nie jest jednak najnowszy. Już nastąpiły zmiany. Trochą wolno się wczytuje. Zalety: jest bardzo czytelny i wyraźny.
Dziękuję !

obser28.03.2015 13:30

zdjęcia satelitarne sprzed wieków. budynki które już nie istnieją (np hotel Diament) mogłyby być oznaczone na inny kolor np szary, to tylko tak na pierwszy rzut oka. Mogli się lepiej postarać... ech tyle co tu zrobiono sam bym naniósł i to za mniejszą kasę ;)

harcerzyk27.03.2015 12:37

Błędy błędy błędy Harcerska 2 - 4 to wg włodarzy Miodowa 2 - 4....

Gość26.03.2015 18:12

mapa jest z 2012 roku

Gość26.03.2015 18:10

przy internecie jaki oferuje darmowo miasto, to działa to bardzo bardzo wolno

Pokaż wszystkie opinie (11)