Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 marca 2015

Pomorska: Znaleźli go z kablem zaciśniętym na szyi

Pomorska: Znaleźli go z kablem zaciśniętym na szyi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

22-latek targnął się na swoje życie. Policjanci uratowali go w ostatniej chwili, gdy wisiał z zaciśniętym na szyi kablem. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę na ulicy Pomorskiej. Policjanci otrzymali informację na temat mężczyzny, który chce w swoim mieszkaniu popełnić samobójstwo. Całe zajście widziała żona 22-latka, która wyszła z domu i zapomniała zabrać ze sobą kluczy.

- Sytuacja okazała się bardzo dramatyczna, bowiem kiedy stróże prawa weszli siłowo do mieszkania, jastrzębianin wisiał w jednym z pokoi, z zaciśniętym wokół szyi kablem. Mundurowi natychmiast odcięli desperata oraz przystąpili do udzielania pierwszej pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie - informuje policja.

Dzięki reanimacji udało się przywrócić jastrzębianinowi czynności życiowe. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowego, które zabrało 22-latka do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
bez podpisu10.04.2015 2:35

Do Dorosły.?? Pytanie twoje?? jak z alkoholem I narkotykami??po wypowiedzi juz widac że?? jesteś na tyle **** aby prowokować do następnych komentarzy!! ??Uwierz mi PANIE DOROSŁY że nic nie zostaje bez śladu:) pozdrawiam

Dorota30.03.2015 14:27

Bardzo proszę wszystkich, żeby się zastanowili zanim cokolwiek napiszą... Cieszcie się, że nie macie żadnych problemów, albo jeśli je macie, to cieszcie się, że macie na tyle mocny charakter i wystarczająco dużo siły, żeby stawić im czoła... jednak nie krytykujcie i nie oceniajcie innych, bo nie macie pojęcia co skłania ludzi do takich posunięć. Kłania się tu znajomość psychiki każdego człowieka z osobna, jego osobowość, predyspozycje, temperament itp. ... Żadnych merytorycznych myśli, tylko głupie podsumowania, niczego nie wnoszące..., Po co w ogóle się wypowiadać, skoro nie ma się pojęcia o skali problemu. chyba tylko po to, żeby coś napisać, ot tak sobie, bez sensu, bez potrzeby...?

Dorosły28.03.2015 18:52

Młody *****, który nie potrafi udźwignąć codziennych problemu. Tak wygląda dzisiejsza młodzież. Ślub, wesele jako dowód dorosłości a potem byle problem przerasta wytrzymałość nerwową takiego "dorosłego". Powiesić się, to najłatwiejsza rzecz. Ogarnąć i zadziałać to jest sztuka. A jak z alkoholem i narkotykami?

: (27.03.2015 21:22

W tym mieście pisze się tylko o samobójstwach i wypadkach. Bo tu nic innego się nie dzieje...

asdf27.03.2015 19:07

@gościu: a co ma do tego wszystkiego małżeństwo? Nie możma wziąć ślubu w trakcie studiów? Co to zmienia? Przestańcie dopisywać własne historie do tego zdarzenia bo to żałosne.

daro27.03.2015 17:03

Do gościu : No najlepiej skończyć studia po którym nie potrafi się nic i zyskuje tylko trzy literki przed nazwiskiem. Skoro ma mieszkanie znacay że ma w iarę przyzwoitą pracę by opłacić rachunki. Niektórzy chcą się usamodzienić a nie mieszkać z mamusią do 40-tki tak jak ty

Mariusz26.03.2015 18:25

Czyżby był frankowiczem ? Piękną mamy Irlandię albo raczej Iran z kraju

Pokaż wszystkie opinie (12)