Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
27 marca 2015

29-latek groził policjantom, że ich zwolni

29-latek groził policjantom, że ich zwolni
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

3 lata pozbawienia wolności - taka kara może grozić 29-letniemu mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju za znieważenie i wywieranie wpływu na czynności urzędowe mundurowych. Los jastrzębianina leży teraz w rękach sądu. 

W nocy z 25 na 26 marca policja otrzymała zgłoszenie do jednego z nocnych sklepów. Zgłaszającym był 29-letni mężczyzna twierdzący, że ekspedientki sklepu niesłusznie oskarżyły go o kradzież alkoholu.

- Jastrzębianin zażądał od policjantów sporządzenia notatki z interwencji, argumentując swoje polecenie znajomością przepisów prawa. Kiedy stróże prawa poinformowali go, że szczegółowy zapis znajdzie się w ich służbowych notatnikach, zaczął kierować pod ich adresem obraźliwe i wulgarne słowa, grożąc przy tym, że jeżeli nie wykonają jego rozkazu to on zwolni ich ze służby - informuje policja. 

Agresywny mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za dokonane czyny grożą mu 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
dziewczyna29.03.2015 8:18

to musiał być radca prawny z um :) znajomość prawa przez tego człowieka jest na poziomie zerowym i ostatnio po jego radzie niemal nie przypisałam zawałem serca (z powodu jego intepretacji), a okazało się, że pismo, które miał mi przetłumaczyć było jednak dla mnie korzystne.... o taki mały niuansik :) myślę, że ktoś powinien zweryfikować jego kompetencje!

Rojo28.03.2015 18:28

Obiecują mu 3 lata odsiadki. Ja też znam prawo i wiem, że można go skazać na kilkaset godzin pracy na rzecz miasta. Tylko sądy na to nie skazują, bo nikt nie potrafi dokładnie rozliczyć skazanych na takie prace z wykonania zleconych prac. A przecież to bardzo łatwe do zorganizowania. Na przeszkodzie stoi tylko brak myślenia osób niekompetentnych choć im się za to płaci.
Do a: Tak postąpimy z tobą, jak sobie życzysz. KRÓTKO! ale i solidnie.

prawnik28.03.2015 7:56

he he chore prawo . A jakiś psychopata zabije kogoś w tym kraju to jest niewinny i robią z niego niepoczytalnego w czasie zbrodni.

Gość27.03.2015 15:23

hehe, to się chłopak popisał znajomością prawa :D

a27.03.2015 13:00

z psami trzeba krótko