Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
29 marca 2015

Hokeiści wygrali w Tychach! W rywalizacji 2:1

Hokeiści wygrali w Tychach! W rywalizacji 2:1
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie pokonali tyszan na własnym lodowisku. Sobotni mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Roberta Kalabera 2:0. Stan rywalizacji 2:1 dla JKH (do czterech zwycięstw).

Początek meczu ułożył się lepiej dla hokeistów z Jastrzębia. Najpierw co prawda Leszek Laszkiewicz trafił na ławkę kar, ale chwilę później błąd obrony Tychów wykorzystał Maciej Urbanowicz i to gospodarze musieli wyciągać gumę z siatki. Hokeiści z Tychów mieli szanse na wyrównanie, ale jastrzębskiej bramki dobrze strzegł Przemysław Odrobny.

W drugiej tercji nie padła żadna bramka, choć obie drużyny usilnie do tego dążyły. Najbliżej trafienia gola dla JKH był Michal Plichta i Mateusz Danieluk.

Trzecia tercja miała zadecydować o zwycięscy. Jeden gol przewagi JKH nie był pewnym biletem do zwycięstwa. Tyszanie mocno atakowali jastrzębską bramkę. Odrobny obronił jednak wszystkie 29 oddanych na jego bramkę strzałów. Przed końcem tercji trener tyszan w miejsce bramkarza wprowadził szóstego zawodnika. Nie zdało się to na nic, bo sytuację wykorzystał Richard Bordowski i podwyższył wynik na 2:0.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
0:1 - 01:29 - Maciej Urbanowicz (4/5)
0:2 - 59:31 - Richard Bordowski - Leszek Laszkiewicz (do pustej bramki)

GKS Tychy: Žigárdy (Kosowski) - Kotlorz, Besch, Vitek, Kartoshkin, Kogut - Hertl, Ferenc, Kuzin, Rzeszutko, Witecki - Sokół, Pociecha, Bagińśki, Galant, Woźnica - Wanacki, Mojziš, Kolusz, Parzyszek, Guzik.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Bordowski - Górny, Bryk, Urbanowicz, Steber, Plichta - Aleksyuk, Protivný, Ł. Nalewajka, Polodna, Danieluk - Pastryk, Bigos, R. Nalewajka, Marzec, Przygodzki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!