Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
31 marca 2015

Dziuk najszybszą Polką w Półmaratonie Żywieckim

Dziuk najszybszą Polką w Półmaratonie ŻywieckimDagmara Dziuk podczas biegu "Kobiety na 5+" w Jastrzębiu-Zdroju
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

29 marca w Żywcu odbył się XVI Półmaraton Żywiecki, w którym zawodnicy mieli do pokonania 21 kilometrów. Dagmara Dziuk z Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie dobiegła do mety najszybciej z Polek, a klasyfikacji generalnej kobiet zajęła 7. miejsce.

W biegu wzięło udział łącznie 1800 zawodników. Na mecie z mężczyzn najszybciej pojawił się Kenijczyk James Emuria, a wśród kobiet Stellah Jepngetich Barsosio również z Kenii. Najszybszą Polką na mecie była Dagmara Dziuk, która przebiegła trasę w 1 godzinę 28 minut i 35 sekund. Tym samym zajęła 7. miejsce w klasyfikacji ogólnej kobiet.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
krzysioor31.03.2015 16:00

Szacun wielki!