Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
1 kwietnia 2015

Trzaskalska nowym członkiem radny nadzorczej JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa poinformowała o zmianach w składzie rady nadzorczej spółki. 31 marca, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki odwołano jednego członka i w jego miejsca powołano kolejną.

Zamiast Adama Rybańca do rady nadzorczej weszła Agnieszka Trzaskalska. Jest ona absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ukończyła prawo. Od 16 lat pracuje w Ministerstwie Skarbu Państwa. Jest również członkiem rady nadzorczej spółki Lotos.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
A02.04.2015 10:50

Aby jak to określiłeś (SJZ68) "gospodarstwo" uratować konieczna jest prywatyzacja wtedy nikt nie będzie utrzymywał spadochroniarzy z nadania, tym bardziej , że jako członek RN Lotosu, niczym sie nie wykazuje, znowu by trzeba oddelegować panią do kuchni Magdy Gesler.

SJZ6801.04.2015 19:03

Niech mi ktoś wytłumaczy sens istnienia rad nadzorczych. JSW ma radę nadzorczą, a w b. krótkim czasie ze spółką stało się to co się stało.
Pytam się więc co w tym czasie robili ci(tfuj)członkowie?. Brali kasę ogromną a to co się z firmą dzieje zwisało im kalafiorem?.
Mam graniczące z pewnością przeczucie, że gdyby w miejsce tych palantów posadzić ludzi wybranych z załóg kopalń, dopilnowaliby swojego "gospodarstwa" bez porównania lepiej!!!.
Jestem pewien że o istnieniu JSW przypomina im tylko informacja z banku o wpływie na konto!.
A już zupełnie szlag mnie trafia na myśl o tymże przemysłem(a więc i górnictwem) zawiaduje "ekspert" nasadzany przez PSL(tfuj).

Gość01.04.2015 14:31

i o to chodzi

a01.04.2015 12:53

Lotos powoli tonie oby tylko P. doktor nie utopiła przy okazji J S W