Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 kwietnia 2015

Na Świerczewskiego kierowca potrącił 10-latkę

Na Świerczewskiego kierowca potrącił 10-latkę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

31 marca na ulicy Świerczewskiego doszło do potrącenia 10-latki. Dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

We wtorek po godzinie 15:00, 32-letni kierowca fiata pandy jadąc w kierunku ulicy Pszczyńskiej, nie udzielił pierwszeństwa dziecku, które przechodziło przez pasy. 10-latka została potrącona, ale nie odniosła żadnych obrażeń.

- Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
obiektyw04.04.2015 21:18

Idioci są wszędzie, niezależnie od pory roku.
Przydałby się dokładniejszy opis wypadku, nie wszystko jest tak oczywiste, nawet jeśli jest to przejście dla pieszych. Na przejście pieszy też może wtargnąć.
Jedno jest pewne, gdyby Panda jechała 50 km/h, do wypadku raczej by nie doszło.

Gość01.04.2015 21:56

I co ? Czy nie jest prawdą że na Świerczewskiego szerzy się piractwo drogowe od listopada? przedtem nie było nic o Świerczewskiego w takich sprawach słychać.

ecik01.04.2015 21:49

potrącenie na przejściu i tylko mandat!!! chore prawo!!!