Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
2 kwietnia 2015

Zaginiony 30-latek sam wrócił do domu

Zaginiony 30-latek sam wrócił do domu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

2 kwietnia policja poinformowała o poszukiwaniach Sebastiana Sikorskiego z Jastrzębia-Zdroju. Kilka godzin po ogłoszeniu poszukiwań mężczyzna sam wrócił do miejsca zamieszkania.

Sebastian Sikorski ostatni raz kontaktował się z bliskimi w środę 1 kwietnia. Policja poinformowała, że według ostatniego smsa, który jastrzębianin wysłał do swojego kolegi, mógł mieć myśli samobójcze. Dzień później, kilka godzin po komunikacie policji o poszukiwaniach, 30-latek wrócił do domu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

7-letniego chłopca odnalazła straż pożarna 7-letniego chłopca odnalazła straż pożarna

Policjanci i strażacy przeczesywali las przy ul. Podhalańskiej Policjanci i strażacy przeczesywali las przy ul. Podhalańskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkaniec02.04.2015 12:36

Zapomniano że wczoraj był PRIMA-APRILIS.Był to makabryczny żart za który powinien ponieść konsekwencje żartowniś