Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 kwietnia 2015

Robert Kalaber zostaje. Przedłużył kontrakt

Robert Kalaber zostaje. Przedłużył kontrakt
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Słowacki szkoleniowiec JKH GKS Jastrzębie przedłużył kontrakt z klubem o 3 lata. Przez kolejne trzy sezony będzie prowadził hokeistów z Jastoru.

Przypomnijmy, Robert Kalaber związał się w jastrzębskim klubem w sezonie 2014/2015. Zastąpił na tym miejscu Mojmira Trliczika. 46-latek wcześniej z sukcesami prowadził drużyny ze słowackiej ekstraligi - MsHk Zilina oraz Dukla Trencin. W tym roku doprowadził JKH GKS Jastrzębie do finałów Polskiej Hokej Ligi. To czy jastrzębianie wywalczą złoto czy srebro może wyjaśnić się już 2 kwietnia, lub 4 kwietnia.

- Jest to solidna podstawa do budowy zespołu na kolejne sezony. Bez względu na końcowy wynik finału, praca Trenera została dobrze oceniona przez Zarząd - informuje JKH.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
A103.04.2015 7:01

Główny twórca sukcesu zostaje, czas na zawodników.

ggggg02.04.2015 18:32

Żeby też trzon zawodników został.

Gość02.04.2015 14:45

Dobra decyzja .Pozdrawiam