Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 kwietnia 2015

Ukrainiec i jastrzębianin zatrzymani

Ukrainiec i jastrzębianin zatrzymani
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

1 kwietnia w ręce jastrzębskich policjantów wpadły dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyźni w wieku 28 i 39 lat mają do odbycia karę pozbawienia wolności. Jeden z nich jest już w zakładzie karnym.

28-latek został zatrzymany w środę o godzinie 16:00, po tym jak policjanci otrzymali informację o miejscu jego pobytu. Okazało się, że obywatel Ukrainy ma do odbycia karę 12 miesięcy więzienia. Został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.

W podobny sposób złapany został 39-letni jastrzębianin. Mężczyzna może jednak uniknąć kary więzienia w przypadku uiszczenia zasądzonej wcześniej grzywny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!