Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 kwietnia 2015

Robert Kalaber: Srebro nas nie zadowala

Robert Kalaber: Srebro nas nie zadowala
fot. jkh.pl

Trener JKH GKS Jastrzębie podsumował finałową rywalizację z GKS-em Tychy. Jego zdaniem walka była równa, dlatego uzyskane srebro go nie zadowala. Przypomnijmy, że jeszcze przed szóstym meczem Robert Kalaber przedłużył kontrakt z klubem o kolejne trzy sezony.

- Na papierze Tychy miały silniejszy i bardziej wyrównany skład, ale na lodzie nie było tego widać. Graliśmy jak równy z równym, więc to srebro nie nas nie zadowala - ocenił Robert Kalaber po przegranym meczu finałowym z Tychami.

Słowacki szkoleniowiec JKH jako kluczowy moment w rywalizacji uznał niedzielny mecz z Tychami. Jastrzębianie szybko objęli prowadzenie na 1:0, ale ostatecznie przegrali 4:1. Podobnie było w ostatnim meczu.

- Gdyby to udało się utrzymać, mecz byłby zwycięski i losy mistrzostwa potoczyłyby się korzystnie dla nas - mówił Kalaber, podkreślając, że tyszanie byli lepsi pod względem skuteczności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!