Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
8 kwietnia 2015

Pijany spowodował wypadek. Miał 2 promile

Pijany spowodował wypadek. Miał 2 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

32-latek nie zaliczy tegorocznych świąt do udanych. Za spowodowanie wypadku w pierwszy dzień świąt grozi mu utrata prawa jazdy. Grozi mu też kara pozbawienia wolności.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z Drogą Główną Południową. 32-letni kierowca Audi podczas skręcania nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fordem. W wyniku zderzenia ranna została 38-letnia kobieta, która prowadziła forda oraz trójka jej pasażerów (w tym dwoje dzieci).

- Na szczęście okazało się, że żadna z osób nie odniosła poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej wszyscy opuścili szpital. Podczas badania alkomatem okazało się, że sprawca zdarzenia był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało w jego organizmie dwa promile - informuje policja.

Los 32-letniego mieszkańca Wodzisława leży teraz w rękach sądu. Może stracić prawo jazdy i pójść do więzienia na 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Szeryf10.04.2015 23:16

Więzienie i konfiskata auta, a pieniądze ze sprzedaży przekazać poszkodowanym!!! Dlaczego w Polsce nie ma jeszcze łagrów dla psychopatów i ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć, że po sześciu piwach nie można wsiadać do auta, bo jest się potencjalnym zabójcą? Dostanie zawiasy i będzie jeździł bez prawka. Notorycznie wyłapuje się pijaków drogowych z zabranymi uprawnieniami przez alkohol. Patologia jest w tym kraju.

Bronka08.04.2015 23:19

Przekonałem się, że w naszym posranym kraju przestępcy traktowani są jak święte krowy, a ofiary traktowane jak bandyci.

sebaseb08.04.2015 12:54

zabiorą prawdo na rok i dadzą w zawiasach na 3. Tak to się skończy.
A powinni zabrać prawko na ok i przez rok po 4 godziny dziennie prace społeczne przy drodze , chodnikach i przejściach dla pieszych.

Bronka08.04.2015 12:12

I będzie dalej jeździł po pijaku, nawet bez prawka.

Gość08.04.2015 10:41

prawko zabiorą i puszczą do domu