Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
8 kwietnia 2015

Pijany spowodował wypadek. Miał 2 promile

Pijany spowodował wypadek. Miał 2 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

32-latek nie zaliczy tegorocznych świąt do udanych. Za spowodowanie wypadku w pierwszy dzień świąt grozi mu utrata prawa jazdy. Grozi mu też kara pozbawienia wolności.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z Drogą Główną Południową. 32-letni kierowca Audi podczas skręcania nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fordem. W wyniku zderzenia ranna została 38-letnia kobieta, która prowadziła forda oraz trójka jej pasażerów (w tym dwoje dzieci).

- Na szczęście okazało się, że żadna z osób nie odniosła poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej wszyscy opuścili szpital. Podczas badania alkomatem okazało się, że sprawca zdarzenia był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało w jego organizmie dwa promile - informuje policja.

Los 32-letniego mieszkańca Wodzisława leży teraz w rękach sądu. Może stracić prawo jazdy i pójść do więzienia na 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Szeryf10.04.2015 23:16

Więzienie i konfiskata auta, a pieniądze ze sprzedaży przekazać poszkodowanym!!! Dlaczego w Polsce nie ma jeszcze łagrów dla psychopatów i ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć, że po sześciu piwach nie można wsiadać do auta, bo jest się potencjalnym zabójcą? Dostanie zawiasy i będzie jeździł bez prawka. Notorycznie wyłapuje się pijaków drogowych z zabranymi uprawnieniami przez alkohol. Patologia jest w tym kraju.

Bronka08.04.2015 23:19

Przekonałem się, że w naszym posranym kraju przestępcy traktowani są jak święte krowy, a ofiary traktowane jak bandyci.

sebaseb08.04.2015 12:54

zabiorą prawdo na rok i dadzą w zawiasach na 3. Tak to się skończy.
A powinni zabrać prawko na ok i przez rok po 4 godziny dziennie prace społeczne przy drodze , chodnikach i przejściach dla pieszych.

Bronka08.04.2015 12:12

I będzie dalej jeździł po pijaku, nawet bez prawka.

Gość08.04.2015 10:41

prawko zabiorą i puszczą do domu