Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 kwietnia 2015

Policjanci pobili mężczyznę. Nagrała to kamera

Policjanci pobili mężczyznę. Nagrała to kamera
fot. Uwaga TVN

Policja interweniowała w jednym z bloków w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci, którzy mieli opanować sytuację sami zaczęli bić i kopać sprawcę interwencji. Sprawa pewnie nie wyszłaby na jaw, gdyby nie to, że zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce 23 marca 2015 na 9. piętrze bloku. Żona Pana Marka zadzwoniła na policję z prośbą o interwencję. Pijany mąż miał jej ubliżać, ale jak zaznaczyła nie bił jej. Po przyjeździe funkcjonariuszy żona poprosiła, aby wyprowadzili męża z mieszkania. Mężczyzna wyszedł z nim na klatkę schodową, a w tedy policjanci zaczęli go uderzać i kopać.

- Szukałam wsparcia u policji, a okazało się, że nie można nikomu ufać. Oni go pobili. Przecież to nie o to chodziło, żeby pobić męża - mówi żona Pana Marka.

Pan Marek zgłosił się do lekarza. Razem z nim w gabinecie byli ci sami policjanci. Następnego dnia mężczyzna sam udał się do lekarza z powodu bólów. Okazało się, że ma złamanie szczęki, obrzęk i zasinienie. Pan Marek już złożył zawiadomienie do prokuratury.

- Kto by mi uwierzył gdyby nie kamery? Czy ktoś by uwierzył, że policja tak bije? - mówił Pan Marek.

Na nagraniu, do którego dotarła "Uwaga" TVN-u widać, dwóch policjantów, którzy zaczynają bić mężczyznę, po czym zakładają mu kajdanki prowadząc do windy. Cały reportaż można obejrzeć na stronie Uwagi.

Od 2011 roku obaj policjanci pracują w wydziale prewencji i nigdy nie było z nimi problemu. Nieoficjalnie mówi się jednak, że ich przełożony nigdy nie był zadowolony z ich pracy. Na razie funkcjonariusze zostali zawieszenie i prawdopodobnie zostaną zwolnieni ze służby.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Zespół Szkół nr  2 przeciwko przemocy Zespół Szkół nr 2 przeciwko przemocy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (66)
,.,14.04.2015 18:37

Kundle czują, że są bezkarni i stąd ta przemoc z ich strony, ale to się skończy, bo ktoś kiedyś nie wytrzyma.

anty amiano14.04.2015 17:01

Policja postąpiła bardzo dobrze. Jeśli argumenty słowne nie działają to trzeba przemówić siłą. Dla niektórych tylko taki argument jest skuteczny.
Przeciwnicy krytyjujący policję szybkom zmieniają zdanie gdy zostaną pokrzywdzeni. Wtedy domagają się od policji szybkich i skutecznych działań.

amiano14.04.2015 16:43

Zwolnić nie tylko tych dwóch sadystów-huliganów ale i tę pseudo rzecznik co preferuje brutalnośc POlicji i broni i przeinacza fakty. Takich ludzi trzeba eliminować natychmiast bo za niedługo policja będzie bezkarnie katowała ludzi na ulicach zamiast łapać faktycznych przestępców. Ostatnio poczuli się całkowicie bezkarni po tym jak strzelali do ludzi pod budynkiem JSW. TAKĄ POlicję FUNDUJE NAM PO i PSL.

kilof14.04.2015 15:15

Wreszcie policyjni sadyści trafili na monitoring. Pamiętajcie, że wy tez możecie i macie do tego prawo, nagrywać "pracę"policji. Chociaż mój znajomy też nagrywał jak katowali jego kolegę, to dostał po gębie, wykasowano mu filmik i zarzucono obrazę "panów życia i śmierci-policjantów".

mąż14.04.2015 14:31

To po jakiego grzyba wzywała policję, skoro mąż taki dobry? Że jej naubliżał? Gdybym ja zawsze wzywał policję gdy żona mi nabluzga(wstyd się przyznać, ale czasami nawet słusznie), to policja nie robiłaby nic innego tylko do mnie jeździła. A sam materiał co najmniej dziwnie zmontowany, żeby nie powiedzieć bezczelnie tendencyjnie. Co najmniej zastanawiające jest dlaczego TVN nie pokazał całego zapisu monitoringu, a jedynie niewielkie fragmenty. Choć policjanci dali ciała.

miś14.04.2015 14:08

Niestety takiego inaczej nie idzie nauczyć ,żeby nie znęcał się nad rodziną . Gdyby przemoc była w waszej rodzinie to inaczej byście podchodzili do tych policjantów. Dla mnie zrobili co trzeba

emil13.04.2015 22:16

Dobra zonka śmiechu warte ! Najpierw policje wzywa a potem płacz bo jej kochanego męża biją.

Pokaż wszystkie opinie (66)