Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
10 kwietnia 2015

Warmińska: Mężczyzna powiesił się na poręczy

Warmińska: Mężczyzna powiesił się na poręczy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony wtorek, w jednym z bloków na ulicy Warmińskiej 34-letni mężczyzna targnął się na swoje życie. Policjantom, po reanimacji, udało się uratować mieszkańca Żor.

7 kwietnia po południu policja otrzymała informację o mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo na klatce schodowej jednego z bloków. Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze znaleźli leżącego mężczyznę na schodach.

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że chwilę wcześniej wiszącego na poręczy 34-latka odciął jeden z sąsiadów - informuje policja.

Mężczyzna nie dawał oznak życia więc policjanci przystąpili do reanimacji. Po chwili udało się mu przywrócić funkcje życiowe. Desperata do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ninka13.04.2015 17:50

Znowu? W żadnym z sąsiednich miast nie ma tylu samobójstw. Może się nim ktoś zajmie.

Mario11.04.2015 12:01

Chciałbym poznać oficjalną statystytykę samobójstw w Jastrzebiu . Sam znałem osobiscie kilka osób z Jastrzebia które popełniły samobójstwo.