Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
10 kwietnia 2015

Warmińska: Mężczyzna powiesił się na poręczy

Warmińska: Mężczyzna powiesił się na poręczy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony wtorek, w jednym z bloków na ulicy Warmińskiej 34-letni mężczyzna targnął się na swoje życie. Policjantom, po reanimacji, udało się uratować mieszkańca Żor.

7 kwietnia po południu policja otrzymała informację o mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo na klatce schodowej jednego z bloków. Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze znaleźli leżącego mężczyznę na schodach.

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że chwilę wcześniej wiszącego na poręczy 34-latka odciął jeden z sąsiadów - informuje policja.

Mężczyzna nie dawał oznak życia więc policjanci przystąpili do reanimacji. Po chwili udało się mu przywrócić funkcje życiowe. Desperata do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ninka13.04.2015 17:50

Znowu? W żadnym z sąsiednich miast nie ma tylu samobójstw. Może się nim ktoś zajmie.

Mario11.04.2015 12:01

Chciałbym poznać oficjalną statystytykę samobójstw w Jastrzebiu . Sam znałem osobiscie kilka osób z Jastrzebia które popełniły samobójstwo.