Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 kwietnia 2015

Nivea może zafundować plac zabaw w Szerokiej

Nivea może zafundować plac zabaw w Szerokiej

Nivea organizuje głosowanie "Podwórko Nivea", którego celem jest wyłonienie 40 lokalizacji, w których wybudowany zostanie plac zabaw dla dzieci. W Jastrzębiu też może powstać taki obiekt. Wystarczy zagłosować na stronie.

Do konkursu zgłoszono 925 lokalizacji. Jedną z nich jest Szeroka w Jastrzębiu-Zdroju. Tam mógłbym powstać nowoczesny plac zabaw. Aby tak się jednak stało nasze miasto musi znaleźć się w czterdziestce z największą ilością głosów.

Aby oddać głos należy wejść na stronę Nivea i zagłosować podając swój adres e-mail. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie podzielono na dwie tury - pierwsza trwa do końca kwietnia, druga do końca maja. W obu zostanie wybranych 20 lokalizacji, w których powstaną "Podwórka Nivea".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak oddać głos w wyborach samorządowych? [wideo] Jak oddać głos w wyborach samorządowych? [wideo]

Niebezpieczna huśtawka na placu zabaw Niebezpieczna huśtawka na placu zabaw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość18.05.2016 21:18

fredry 20 to przy małej szkole

Mmm18.05.2016 10:32

Ludzie ulica Fredry nie Gagarina!!!! a Fredry jest przy oś. 1000-Lecia niedaleko przedszkole i szkoła i mnóstwo dzieci z osiedla

Życzliwy Mieszkaniec17.04.2015 13:35

SJZ@ Zapraszam na szeroką na plac zabaw i siłownię która stoi już 3 lata i jakoś zdewastowana nie jest. Tak samo Boisko do Siatkówki plażowej. Więc jak nie masz nic merytorycznego do napisana to się zamknij.

SJZ16.04.2015 16:01

Na Gagarina, czy nie na Gagarina. Na Szerokiej będzie i tak szybko zdewastowany. Szkoda, że nie w innym miejscu, zagłosowałbym wtedy.

jon15.04.2015 18:13

Już miałem głosować, ale że na gagarina, to niech mnie ugryzą

Gienek_z_Tauzena14.04.2015 14:15

Na Gagarina to raczyj "Zagroda Żubra", "Placyk pod Tatrą", czy "V.I.P. Strefa" a ni "Podwórko Nivea".

Życzliwy Mieszkaniec14.04.2015 11:36

Nie Szeroka tylko Gagarina, nie przyrównujcie Szerokiej do Gagarina... Niech se to pijactwo i menelstwo samo głosuje na siebie.

Pokaż wszystkie opinie (8)