Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 kwietnia 2015

14-latek z Jastrzębia-Zdroju już odnaleziony

14-latek z Jastrzębia-Zdroju już odnaleziony
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zakończyły się poszukiwania Sebastiana Bieńczaka. 14-latek ostatni raz widziany był 16 kwietnia. Odnalazł się 17 kwietnia po południu i został przekazany pod opiekę rodzicom.

Młody jastrzębianin wyszedł z domu do szkoły w miniony czwartek. Po skończonych zajęciach nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie kontaktował się z rodziną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Ojciec20.04.2015 19:03

Z miastem nic się nie dzieje. Tak jest prawie wszędzie. Ludzie żyjący na wsiach zaszytych daleko od miast nie mają tych kłopotów. Tam od dzieci wymaga się szacunku dla starszych, do pracy i do życia. Dzieciaki w miastach wiedzą z gier komputerowych, że zawsze można zacząć życie raz jeszcze. Co za głupki nas tak urządziły, że szczyle mogą wszystko a dorośli nie mogą im nawet zwrócić uwagi. Klaps to nie lanie. A przywołuje do rozumu.

też rodzic19.04.2015 20:57

Do Rodzica - Masz rację młodzież w tych czasach ma wszystko ale tego nie docenia , a prawo w Polsce się zmieniło i oni myślą że mogą wszystko my jako rodzice mamy uwiązane ręce trzeba przywrócić porządnego klapsa w dupę od tego jeszcze nikt nie umarł ale teraz to jest przemoc w rodzinie i zaraz to my jesteśmy agresorami a młodzi to wykorzystują. trzeba zmienić Prawo w Polsce !!!

Rodzic18.04.2015 23:21

Kolejny młody głupek. Dobrze, że nic się nie stało. Dzieci muszą wyjść z dziecinnej głupoty ale zanim dojdą do swych rozumów trwa i rodzice mają niewielki wpływ. Dzieci, gdy są jeszcze głupiutkie, dowiadują się, że wszystko im wolno. Sporo młodych głupków tarci życie. Niekoniecznie fizycznie. Zdarza się, że błędów popełnionych w okresie młodości nie da się cofnąć. Znam aż kilkanaście takich przypadków. Część z tych dzieciaków już nie żyje.

mmmm18.04.2015 10:06

gdzie są rodzice?! No i co się do diaska dzieje z tym miastem?!

Gość18.04.2015 8:51

Najczęściej dzieci można spotkać w nocy na ławkach, popijających z gwinta.

monia17.04.2015 18:17

Mieszka na przyjazni

jotpe17.04.2015 12:52

czesto widywany wszedzie, na miescie, w zdroju, na przyjazni... zawsze pyta o szluga hege :D

Pokaż wszystkie opinie (8)