Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 kwietnia 2015

29-latek chciał skoczyć z okna budynku

29-latek chciał skoczyć z okna budynku
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek mogło dojść do tragedii. 29-latek chciał targnąć się na swoje życie skacząc z okna na 9. piętrze. Policjantom udało się odwieść mężczyzna od desperackiego kroku.

Zdarzenie miało miejsce o 2:00 w nocy. Policjanci zostali zaalarmowani o mężczyźnie, który w jednym z bloków stoi na parapecie i trzymał się krawędzi okna, znajdującego się na 9. piętrze korytarza.

- Widząc policjantów, zabronił im zbliżania się do klatki schodowej, grożąc natychmiastowym skokiem. Stróże prawa podjęli negocjacje z 29-latkiem, dzięki którym zdołali odwrócić jego uwagę, umożliwiając jednemu z funkcjonariuszy wejście do klatki - informuje policja.

Razem z policjantem udał się kolega desperata, który pomógł w jego uspokojeniu. W międzyczasie na miejscu zjawili się ratownicy medyczni oraz strażacy, którzy niepostrzeżenie rozłożyli drabinę z koszem za plecami 29-latka uniemożliwiając mu skok. Widząc to, policjanci złapali jastrzębianin i wciągnęli go na korytarz. Mężczyzna trafił pod specjalistyczną opiekę medyczną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
psycholog21.04.2015 13:20

Jak samobójca to musi brać narkotyki, ludzie najwięcej osób w Polsce popełnia samobójstwo kobiety jak i mężczyżni i co wszyscy są po narkotykach i pijaki co za bzdury ,a będzie jeszcze więcej Polska ma już rekord samobójstw jesteśmy na pierwszym miejscu w świecie i co roku przybywa dwa tysiące, więc wiek niema tu nic do tego i każdego to może spotkać gdy po studiach będzie bezrobotny bez obiecanego dobrobytu i drugiej Japonii, ale bogaci i ci co są tzw.ustawieni w życiu też się wieszają, proszę nie pisać bzdur tylko spojrzeć w lustro ,

Ocena20.04.2015 20:36

Niby 29 lat a dzieciuch.
Kolejny frustrat, który nie wytrzymał codzienności. Myślał, że życie składa się z przyjemności a dramat polega na tym, że podczas picia wódki okazuje się, że wszystko zostało wypite a wszystkie sklepy są pozamykane.
A tak na serio; brał ten człowiek narkotyki ?