Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 kwietnia 2015

Są pieniądze na staże i założenie firmy

Są pieniądze na staże i założenie firmy
fot. jastrzebieonline.pl

Jeszcze do 30 kwietnia przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o organizację stażu. A od 2 do 11 maja bezrobotni będą mogli ubiegać się o środku na założenie własnej firmy.

Staże skierowane są do osób, które nie ukończyły 30. roku życia. Urząd Pracy będzie chętniej zawierał umowy z organizatorami, którzy deklarują zatrudnienie stażysty po okresie stażu.

Bezrobotni mogą się ubiegać o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Nabór obejmuje osoby, które nie ukończyły 30. roku życia. Wysokość jednorazowego dofinansowania wynosi maksymalnie 20 000 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Adam23.04.2015 23:35

bierzcie te 20 000 na waciki :D

paranoja21.04.2015 22:04

Urzędy szumnie obwieszczają jaką to pomoc oferują, ale wprowadzają takie ograniczenia w przyznawaniu środków (nie tylko wiekowe) i celach na jakie można je wydać, że albo nie można, albo nie warto się o nie starać. Polska.

50latek21.04.2015 19:48

A po 30 -stce to zbieraj złom. Dyskryminacja . Co na to konstytucja ?