Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
21 kwietnia 2015

Zagórowski: Szlęk gwarantuje kontynuację

Zagórowski: Szlęk gwarantuje kontynuację
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 27 kwietnia Jastrzębska Spółka Węglowa będzie miała nowego prezesa. Na stanowisku zasiądzie Edward Szlęk. Poprzedni prezes JSW, Jarosław Zagórowski mówi, że to gwarantuje kontynuacje polityki w JSW.

20 kwietnia został wyłoniony nowy prezes JSW. Wśród wszystkich kandydatur najlepszą okazała się osoba Edwarda Szlęka, dotychczasowego prezesa JSW Koks.

W rozmowie z portalem wnp.pl, Jarosław Zagórowski stwierdził, że wybór Szlęka to gwarancja dotychczasowej polityki w JSW. Nowy prezes pracuje w Grupie JSW już od 9 lat.

- Jest to chyba jeden z najlepszych menedżerów, jakich znam. Nigdy się do tego publicznie nie przyznawałem (…) Często zasięgałem opinii Edwarda Szlęka z racji jego olbrzymiego doświadczenia. Wiele kwestii z nim konsultowałem i wiele się od niego nauczyłem - mówi Jarosław Zagórowski, były prezes JSW.

Przypomnijmy, że wybór nowego prezesa wiąże się z rezygnacją Jarosława Zagórowskiego, który w czasie lutowych strajków zapowiedział swoje odejście, po spełnieniu postulatów przez związkowców. Do tej pory tymczasową funkcję prezesa pełnił zastępca prezesa ds. technicznych, Jerzy Borecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Do ontek24.04.2015 15:17

Podaj szczegóły a nie plotki rozpowszechaniane przez tych, którzy chcą pokazać, że ten niepotrzebny i szkodliwy strajk był potrzebny górnikom.

SJZ6822.04.2015 20:30

[Zagórowski: Szlęk gwarantuje kontynuację]-
patrząc na ceny akcji to już nie bardzo jest co kontynuować!.
Niezależnie od tego kto winien takiego stanu rzeczy!

ontek21.04.2015 20:48

Zagórowski niech się lepiej nie wypowiada, tylko odda kasę za rzekome szkolenie biznesowe którego udzielił mu(najlepszemu ponoć menagerowi w Polsce) prezes innej spółki węglowej, a następnie zagórowski szkolił tegoż innego prezesa. Kasa na te "szkolenia" szła bardzo, bardzo gruba. Tym powinno się zająć CBA, tylko czy będzie chciało?

www21.04.2015 20:42

Zagórowski musi wreszcie odejść.

Do ryli21.04.2015 15:07

Nie chcieliście dobrego prezesa to teraz zobaczycie co będzie haha.

menel21.04.2015 13:14

typowy przykład ze solidaruchy wszystko w Polsce zniszczą

Joo21.04.2015 12:08

Powołać komisją śledczą prezesem PIS na czele

Pokaż wszystkie opinie (8)