Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 kwietnia 2015

17-latka z Jastrzębia ponownie zaginęła

17-latka z Jastrzębia ponownie zaginęła

Policja ponownie prowadzi poszukiwania za Angeliką Bonczek. 17-latka pierwszy raz zaginęła 27 marca, odnalazła się w kwietniu. Niedługo po jej odnalezieniu, znowu zniknęła. Teraz ponownie szuka jej policja.

Angelika Bonczek po raz ostatni widziana była 13 kwietnia. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, nastolatka może przebywać w pobliżu galerii handlowych w naszym, jak i sąsiednich miastach. Zaginiona ubrana była w kurtkę moro, fioletowe spodnie i ciemne buty sportowe.

Rysopis:

  • około 150 cm wzrostu;
  • szczupłej budowy ciała;
  • włosy do ramion, koloru jasny brąz

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszeni są o kontakt z policją.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Odnalazła się poszukiwana kobieta. Przebywała na jednym z osiedli Odnalazła się poszukiwana kobieta. Przebywała na jednym z osiedli

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
gosc06.05.2015 13:41

co policja robi w takich poszukiwaniach? ze wy tyle o kosztach piszecie, cos napewno dlatego pytam

Do Artur01.05.2015 13:57

A w czym rodzice zawinęli, że mają taką głupią córkę. To ona sama powinna zapłacić pracami na rzecz miasta za poszukiwania. A może powinna zobaczyć jak takie głupie dzieci tracą swe życie?

Artur.01.05.2015 8:59

Nie zaginęła, tylko UCIEKŁA, a to różnica. Pisząc zaginęła sugeruje się, że ktoś ją porwał lub coś podobnego, a ona po prostu UCIEKŁA. Obciążyć rodziców kosztami akcji poszukiwawczej.

Rodzic30.04.2015 22:45

Rodzice stają na głowie żeby wkurzać swe dzieci. A dzieci są łagodnie i niczego nie chca prócz spełniania przez rodziców wszystkich zachcianek. A przede wszysttkim szmalu na szlugi, alkohol a także maryhę.
Szkodza, że dzieci wpatrzone tylko w siebie nie zauważają jak niszczą uczucia miłości rodziców. Gdy już dzieciakom minie ten chory czas, zauważają, że rodzice traktują ich chłodno lub udając jakieś uczucie. Och, gnojki, jeszcze nie wiecie jakich narobiliście szkód w sobie. Ja bym tej dziewczyny nie szukał. Niech sama poszuka swego domu. Niech uwolni rodziców od wielkiego cieżaru jakim jest dziecko nastawione wrogo do swych najbliższych. Spadaj mała.

do krzysztofa28.04.2015 19:37

Jakby każdy nastolatek uciekał gdy go rodzice wkurzą to byśmy szukali TERAZ wszystkich dzieci w Polsce..

krzysztof82030528.04.2015 16:19

Skoro uciekła to miała swoje powody.Widać ze jej rodzice ją wkurzyli i to na maxa

Olgierd Halski28.04.2015 14:32

Ale patola ...

Pokaż wszystkie opinie (22)