Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
28 kwietnia 2015

Pisarczyk z medalami w Pucharze Świata

Pisarczyk z medalami w Pucharze Świata
fot. KS Nautilus

25 i 26 kwietnia w Lipsku odbyły się zawody V edycji Pucharu Świata, w którym wzięły udział zawodniczki KS Nautilus. Amelia Pisarczyk wróciła z trzema złotymi medalami.

W składzie znalazły się: Amelia Pisarczyk, Aleksandra Kasperek, Dominika Kern, Klaudia Gorys, Oliwia Leoniuk oraz Zuzanna Rzepka. W rywalizacji juniorek na dystansach 50, 100 i 200 m bf trzykrotnie na podium stawała Amelia Pisarczyk. Zuzanna Rzepka na dystansie 100 m pw zajęła 4. miejsce z czasem 0:44,33 tym samym ustanawiając nowy rekord klubu. 

Inne zawodniczki nie znalazły się na podium. Aleksandra Kasperek zajęła 7. miejsce na dystansie 200 m pp, a Klaudia Gorys na dystansie 100 m bf była 8. Sztafeta w składzie: Zuzanna Rzepka, Klaudia Gorys, Oliwia Leoniuk i Aleksandra Kasperek zajęła 6. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!