Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
28 kwietnia 2015

Pisarczyk z medalami w Pucharze Świata

Pisarczyk z medalami w Pucharze Świata
fot. KS Nautilus

25 i 26 kwietnia w Lipsku odbyły się zawody V edycji Pucharu Świata, w którym wzięły udział zawodniczki KS Nautilus. Amelia Pisarczyk wróciła z trzema złotymi medalami.

W składzie znalazły się: Amelia Pisarczyk, Aleksandra Kasperek, Dominika Kern, Klaudia Gorys, Oliwia Leoniuk oraz Zuzanna Rzepka. W rywalizacji juniorek na dystansach 50, 100 i 200 m bf trzykrotnie na podium stawała Amelia Pisarczyk. Zuzanna Rzepka na dystansie 100 m pw zajęła 4. miejsce z czasem 0:44,33 tym samym ustanawiając nowy rekord klubu. 

Inne zawodniczki nie znalazły się na podium. Aleksandra Kasperek zajęła 7. miejsce na dystansie 200 m pp, a Klaudia Gorys na dystansie 100 m bf była 8. Sztafeta w składzie: Zuzanna Rzepka, Klaudia Gorys, Oliwia Leoniuk i Aleksandra Kasperek zajęła 6. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!