Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
28 kwietnia 2015

Są pieniądze z Unii Europejskiej. Jak je zdobyć?

W niedzielę 10 maja w naszym mieście pojawi się Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się w jaki sposób mogą się ubiegać o środki z Unii Europejskiej.

Punkt będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych 10 maja w hali widowiskowo-sportowej w godzinach od 15:00 do 19:00. O fundusze mogą ubiegać się osoby prowadzące działalność gospodarczą, organizacje pozarządowe, fundacje i stowarzyszenia.

- Specjaliści do spraw funduszy europejskich będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 z poszczególnych programów operacyjnych - informuje urząd miasta.

Oprócz tego 10 maja z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędą się zajęcia sportowe, fitness, warsztaty taneczne dla dzieci, warsztaty taneczne latino solo, trening bokserski oraz mecz siatkówki między hokeistami JKH GKS Jastrzębie a piłkarzami GKS 1962 Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej" J. Wałęsa: "PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej"

Jarosław Wałęsa odwiedzi Jastrzębie Jarosław Wałęsa odwiedzi Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
gość28.04.2015 14:41

kiedys urzad pracy dzwonil do bezrobotnych a dzisiaj chodzisz ok 50 razy w swoim zyciu i nic. ich wymagania kryteria . mowie z wlasnego doswiadczenia. mam 28 lat