Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
2 maja 2015

Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia

Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

4 maja do naszego miasta przyjedzie kandydat na prezydenta Polski, Janusz Korwin-Mikke. Spotkanie odbędzie się na placu przed Supersamem o godzinie 11:00.

- Podczas wystąpienia Janusz Korwin-Mikke poruszy najistotniejsze sprawy dla naszego miasta, regionu oraz kraju. Spotkanie oczywiście ma charakter otwarty - informują organizatorzy spotkania.

Janusz Korwin-Mikke jest drugim, po Andrzeju Dudzie, kandydatem na prezydenta kraju, który podczas trwania kampanii wyborczej odwiedzi nasze miasto.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia" Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia"

PiS Jastrzębie: "Bóg, Honor i Ojczyzna" PiS Jastrzębie: "Bóg, Honor i Ojczyzna"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Do "Do Tragiczny naród..."06.05.2015 22:46

Wiesz tak mało o polityce, że powinienem skończyć rozmowę, ale powiem Ci jeszcze, bo nie wiesz o tym, że Korwin, to eurosceptyk (wiesz co to znaczy?). On pojechał tam głosić swoje antysocjalistyczne poglądy, a nie wzmacniać jeszcze bardziej to cholerstwo (UE).
Mianowicie jestem pewien, że nawet nie wiesz do jakich spraw skierowany został Pan Marusik, Pan Korwin i Pan Żółtek lub Pan Iwaszkiewicz (eurosceptycy). Sądzę też, że Twoje pojęcie o wolnej gospodarce jest zerowe, bo Ci się nie chce tego dowiedzieć, dlatego należysz do kanonu głupiego narodu ogłupianego przez media i polityków obecnych rządów. Pozdrawiam wolnościowców.

Trzeźwy06.05.2015 18:29

@bredzisław komoruski szczynukowicz: A cóż to miała być za tajemnica? Korwin-Mikke został bardzo dokładnie prześwietlony przez służby z czasów "socjalizmu". Chętnie by tą tajemnicę ogłosili wszystkim bo JKM był przeciwny temu "wspaniałemu" bandyckiemu ustrojowi.

Mieszkaniec 06.05.2015 18:24

Zabawny był Korwin-Mikke. Plótł wszystko to co jest chwytliwe. Ale to były bzdurki nie do zrealizowania. On chyba chce zapisać się historii naszego kraju jak prezydent. Reszta jest dla niego nie ważna. Tak jak J. Kaczyński chce zemsty a nie osiągnięcia celów, które były by dl nas dobre. Dlatego posłużył się Andrzejem Dudą. A ten, jak twierdzl Górnik, rzeczywiście kupił głosy członków "Solidarności". Ma rację, że Piotr Duda zrobił dobry interes dla siebie , ale nie dla nas.

AntyKormoran06.05.2015 9:12

"Tłumy" ludzi oglądali Korwina pod Supersamem haha,ile tam było osób?30??

bredzisław komoruski szczynukowicz05.05.2015 23:05

slowik, bo o tym nie wolno głośno mówić. Taką mamy wolność słowa...
A podstawą wyboru Prezydenta Polski powinno być ujawnienie pochodzenia kandydatów do trzech pokoleń wstecz oraz lustracja przynależności politycznej i działalności gospodarczej!

Górnik05.05.2015 17:11

Dziś Andrzej Duda kupił od Piotra Dudy - szefa Solidarności prawo do decydowania na kogo mają głosować członkowie związku zawodowego Solidarność. Tak wygląda uczciwość PiS i działaczy Solidarności. Już raz nas sprzedali wywołując niepotrzebny strajk. Teraz mamy się gorzej niż było a przyszłość nie jst pewna.

Do Tragiczny naród ...04.05.2015 20:49

Czy nie widzisz, że piszesz bzdury. Wipler, pomijając czy pobił czy jego pobili, nie odpowiedział na podstawowe pytanie. Dlaczego nad ranem był pijany skoro rano miał pojawić się w pracy to znaczy w sejmie. Od posła wymaga się znacznie więcej niż od każdego z nas gdy jesteśmy w pracy. A zarabia znacznie więcej. Płacimy mu bo jest naszym przedstawicielem. JKM to cwaniak. Wybraliśmy go do parlamentu unijnego. Co tam robi? Nic, prócz zgarniania jeszcze większej forsy niż Wipler. Proponuje rewolucyjne i mocno nierealne rozwiązania. One są dobre w państwie ustabilizowanym z społeczeństwem ustatkowanym, a nie starającym się o przeżycie i nie poddającym się nierealnym propozycjom politycznym cwaniaczków.

Pokaż wszystkie opinie (38)