Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
5 maja 2015

Policjanci zatrzymali dwóch handlarzy narkotyków

Policjanci zatrzymali dwóch handlarzy narkotyków
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Ponad 120 gramów marihuany oraz 26 000 złotych zabezpieczyli policjanci, którzy zatrzymali dwóch mężczyzn trudniących się handlem narkotykami. Mogą trafić do więzienia nawet na 5 lub 10 lat.

Pierwszy z mężczyzn, 22-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, wpadł w ręce policjantów pod koniec ubiegłego tygodnia. W swojej bieliźnie ukrył 12 gramów marihuany. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli jeszcze kilka gramów tego samego suszu oraz prawie 21 tysięcy złotych. 

- Jak się okazało, młody mężczyzna od dłuższego czasu trudnił się sprzedażą narkotyków, a część z zabezpieczonych pieniędzy może pochodzić właśnie z nielegalnego handlu - informuje policja.

Drugi handlarz zatrzymany został dzień później podczas transportu marihuany. Podczas przeszukania samochodu 44-letniego Czecha znaleziono prawie 103 gramy marihuany oraz 6 tysięcy złotych.

- Oprócz zarzutu posiadania, mężczyzna odpowie także za przemyt narkotyków z Czech - informuje policja.

Część pieniędzy zabezpieczono na poczet przyszłych kar. 22-latkowi grozi kara do 10 lat wiezienia, a 44-latkowi 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
e?09.05.2015 9:19

ty sobie idź na jakieś spotkanie AA, posłuchaj ich opowieści, a potem opowiadaj jak to alkohol otumania na kilka godzin i nie niszczy. Niszczy wszystko i mózg i wątrobę, doprowadza do chorób i śmierci. Jest bardziej szkodliwy od konopii indyjskich, mocniej uzależnia, w tym fizycznie, choćbyś nie wiem co nabajdurzył to taka jest prawda.

Do hejkmi innych zwolenników07.05.2015 22:15

Alkohol otumania na kilka godzin gdy się za dużo wypije. No i gdy się nie jest nałogowcem. Narkotyki rozbijają umysł komórka po komórce. Lekki narkotyk niszczy wolniej, ale niszczy. Mam na to kilka dramatycznych przykładów z życia. Papierosy niszczą organizm, ale nie mózg. Nawet gdy się jest nałogowcem. Marihuana, która jest traktowana jako bardzo lekki narkotyk niszczy umysł. Jesli ktoś zapali sobie okazyjnie, raz czy dwa razy w roku nic mu się nie stanie. Ale łatwo jest przejść do częstszego powrotu do miłego poczucia mądrości, wspaniałości i samych dodatnich cech. Z powodu udowodnionej ogromnej szkodliwości wszystkich narkotyków, każdy złapany na sprzedaży narkotyków powinien zostać bardzo dosadnie ukarany gdyż świadomie zabijają ludzi. Mogę to udowodnić. Ale co innego jest używać narkotyków po to żeby zapominać o nieprzyjemnościach codziennego życia a co innego zażywać preparaty lecznicze na bazie narkotyków. W tym marihuany.

Gość06.05.2015 15:56

dokładnie. zmieni to problem? nie....

hejk06.05.2015 13:11

no, jest zabronione, bo Polska to dom wariatów, gdzie dużo bardziej szkodliwa gorzoła jest legalna.Nie mówię, ze palę i lubię, ale widzę co robi z ludzi legalna gorzoła. Skoro się mówi a - pozwala na gorzołę i papierosy, to nie można być hipokrytą i nie pozwalać na konopie indyjskie.

do tych poniżej06.05.2015 9:10

W Polsce posiadanie marichuany jest zabronione!To dlaczego płaczecie że mała ilośc że coś tam coś tam...

nika05.05.2015 23:52

Kara powinna być przykładna ,wyplenić to ścierwo!

skandal05.05.2015 23:40

tego młodego po prostu ktoś wsypał. Złapali jakiegoś łebka i powiedział od kogo kupił albo dostał, co na jedno wychodzi wg prawa polskiego.

Pokaż wszystkie opinie (9)