Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
8 maja 2015

Piłkarze GKS-u 1962 mają chęć na II ligę

Piłkarze GKS-u 1962 mają chęć na II ligęTak cieszyli się piłkarze GKS-u z awansu do III ligi.
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wystosowali pismo do przedsiębiorców i kibiców, w którym piszą, że czują się gotowi na II ligę. Najpierw jednak klub musi szukać wsparcia finansowego, bo bez niego awans nie będzie możliwy.

- Jesteśmy pewni, że sportowo stać nas na awans do II ligi. Nasz klub jest zarządzany bardzo rozsądnie, nie ma zaległości finansowych. Jednak w obecnej sytuacji finansowej II liga to maksymalny poziom rozgrywek na jaki nas stać - piszą piłkarze i sztab szkoleniowy klubu.

Autorzy pisma podali przykład ostatniej wygranej GKS-u z Odrą Opole, która była wtedy liderem III ligi (dziś jest nim Polonia Bytom; GKS 1962 jest na 5. miejscu). Była to pierwsza porażka Opola w tym roku i pierwsza na własnym boisku. W składzie drużyny było wielu zawodników z przeszłością w ekstralidze. - Ograło ich 11 wychowanków szkółki piłkarskiej MOSiR Jastrzębie - piszą piłkarze.

Klub zaapelował do przedsiębiorców o wsparcie finansowe drużyny bez, które nie możliwa będzie gra w II lidze, a także do kibiców o obecność na meczach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
do benio12.05.2015 15:18

Widać że ciebie bo to czytasz i piszesz te swoje wypociny.

benio 10.05.2015 9:56

A kogo to interesuje? A może jeszcze miasto ma płacić z moich podatków?

obiektyw10.05.2015 8:46

Wandale są wszędzie. Nieuchronność kary lepiej wychowa postępową i bezstresowo wychowaną młodzież niż brak inwestycji w sport.
Jak taki fan, pokryje koszty malowania elewacji plus kara administracyjna, np. 100h pracy społecznej lub pracy na rzecz klubu, to drugi raz się dwa razy zastanowi czy wyrazić swoją miłość (żeby była jasność, mam tu na myśli również innych poetów np miłosne wyznaznia czy zawody). Dzisiaj jest to mała szkodliwość społeczna, a to znaczy, że "Pan płaci, Pani płaci, społeczeństwo płaci", po prostu problem właściciela a nie wandala.

mieszkaniec09.05.2015 14:33

jeśli ktoś zrobi porządek z tą hołotą wypisująca na elewacjach klatek schodowych uwielbienie do klubu piłkarskiego i obrażającą na meczach inne zespoły, to zapewne będzie więcej kibiców i chętnych mieszkańców aby wspomóc klub. Kiedyś człowiek mógł z dziećmi iść na mecz piłkarski, dzisiaj nie jest to dobry pomysł.

Daro09.05.2015 1:23

W Jastrzebiu prawie nie ma firm.Parę jest na Bziu dzięki marianowi

Marek08.05.2015 23:26

Wszystkiego nie możemy mieć... plus liga siatkarze, hokej ekstraliga, siatkówka kobiet 1 liga kto ma to sponsorować... Tyle drużyn na tak wysokim poziomie mało które miasto ma. A prawda jest taka że dla sponsora liczy się efekt siatkówka w TV, hok,ej też kilka razy w sezonie jest. Chciałbym aby nasi piłkarze mogli grać wyżej ale w tym mieście to nie możliwe

ą08.05.2015 21:39

Mam nadzieje na lepsze czasy dla tego pięknego klubu...

Pokaż wszystkie opinie (10)