Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 maja 2015

Sportowo na Dniach Funduszy Europejskich

  • Sportowo na Dniach Funduszy Europejskich
  • Sportowo na Dniach Funduszy Europejskich
  • Sportowo na Dniach Funduszy Europejskich
Więcej zdjęć:
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

W niedzielę 10 maja w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu odbywały się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Z tej okazji zorganizowano zajęcia sportowo-rekreacyjne dla wszystkich chętnych.

Każdy w przybyłych gości mógł uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z fitnessu, siatkówki, unihokeja, wziąć udział w treningu bokserskim czy nauczyć się tańczyć. Chętni mogli się sprawdzić w teście motorycznym przygotowanym przez Klub Biegacza MOSiR. O godzinie 18:00 rozpoczął się mecz siatkówki między piłkarzami GKS-u 1962 Jastrzębie a hokeistami JKH GKS Jastrzębie.

Do dyspozycji mieszkańców była cała hala. Grupy wycieczek zwiedzały miejsca na co dzień niedostępne dla wszystkich.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Są pieniądze z Unii Europejskiej. Jak je zdobyć? Są pieniądze z Unii Europejskiej. Jak je zdobyć?

Minister Bieńkowska na spotkaniu z przedsiębiorcami Minister Bieńkowska na spotkaniu z przedsiębiorcami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jastrzębianka12.05.2015 10:48

Nie wiedzieli ci co się niczym nie interesują. Informacje o tej imprezie były wszędzie, w internecie na stronie miejskiej, na profilach miasta i pani prezydent, w gazecie jastrząb, na plakatach. Najlepiej powiedzieć, że nikt nic nie wiedział. Jastrzebianie są leniwi i wolą siedzieć przed TV albo żłopać piwo dlatego była mała frekwencja.

Gość11.05.2015 11:45

To mogła być naprawdę fajna impreza, ale jak zwykle zabrakło dobrej promocji i zamiast tłumów przyszła garstka ludzi. W Jastrzębiu chyba nie może być inaczej..