Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
12 maja 2015

Dwie nastolatki zatruły się tlenkiem węgla

Dwie nastolatki zatruły się tlenkiem węgla
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nie wiele brakowało, a doszłoby do tragedii. W mieszkaniu na ulicy Turystycznej wykryto bardzo wysokie stężenie tlenku węgla. Dwie nastoletnie dziewczyny trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 11 maja przed godziną 23:00. Kobieta zadzwoniła pod numer alarmowy 112 i zgłosiła złe samopoczucie córek. Na miejsce przyjechała też straż pożarna. Okazało się, że z piecyka w łazience wydobywał się tlenek węgla. Jego stężenie było wysokie.

Dwóm nastoletnim dziewczynom strażacy podali tlen, później zostały zabrane do szpitala przez pogotowie ratunkowe. W domu była jeszcze matka oraz 4-miesięczne dziecko. W ich przypadku nie była potrzebna interwencja medyczna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszyli na pomoc, kobieta się tylko kąpała Ruszyli na pomoc, kobieta się tylko kąpała

Smog. Czy da się przed nim ochronić? Smog. Czy da się przed nim ochronić?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!