Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 maja 2015

Będzie Rada Sportu. Można zgłaszać kandydatury

Będzie Rada Sportu. Można zgłaszać kandydatury
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do 31 maja można zgłaszać kandydatury do Rady Sportu - rady, która ma działać doradczo i opiniotwórczo przy Prezydencie Miasta. Członkowie będą działać społecznie i nie będą pobierać żadnych wynagrodzeń.

6 maja wydano zarządzenie, które ma za zadanie powołać w naszym mieście Radę Sportu. Ma się ona składać z 15 członków, rekomendowanych przez instytucje, organizacje i stowarzyszenia związane ze sportem.

Rada będzie zajmować się m.in. strategią rozwoju sportu w mieście, projektem budżetu przeznaczonym na kulturę fizyczną, inspirowaniem działać i propagowaniem sportu, tworzeniem uchwał tworzących warunki sprzyjające rozwojowi sportu oraz opiniowanie działań związanych z kulturą fizyczną w mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość25.05.2015 0:15

Dokładnie problemem NIE jest żaden kapelusz. Problemem jest że komisja rady miejskiej zawołała posiedzenie żeby dyskutować o artykule prasowym i dokonać linczu na dziennikarzu.

zawodnik18.05.2015 20:43

do olka ciołka.

Przeciez masz w nagłówku napisane tłustym drukiem-DZIAŁAĆ SPOŁECZNIE!!!!!

olek18.05.2015 5:40

Rada sportu zamiast obiecanego remontu OWN i darmowej komunikacji.
Znów kasa idzie na stołki a nie na mieszkańców
Nic się nie zmienia w naszym mieście
Pani prezydent wywala kasę na zbędne stanowiska
A mieszkańcy niech ......... szkoda gadać

Mieszkaniec15.05.2015 11:35

Proponuję p. Krzysztofa Radomskiego. Od ponad 30 lat prowadzi szkolenie w klubie NAUTILUS. Wyniki zawodników wywołują zazdrość w wielu klubach w Polsce a nawet w Europie. Przy tym uczy dzieci zdyscyplinowania, odpowiedzialności wobec swoich celów i podobnych cech bardzo przydatnych przez całe życie. Świetny działacz sportowy z którego powinno się barać przykład.