Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
15 maja 2015

Zmarł były szef policji w Jastrzębiu-Zdroju

Zmarł były szef Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, inspektor Janusz Olszewski. Jego pogrzeb odbędzie się dziś przed południem w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny.

Janusz Olszewski zorganizował, a następnie kierował Komendę Rejonową Policji w Jastrzębiu, w latach 1990-1993. Później objął stanowisko zastępcy Komendanta Wojewódzkiego w Katowicach, a także kierował służbą kryminalną największego garnizonu w kraju. Był też Zastępcą Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

- W okresie swojej ponad 37-letniej nienagannej służby, pełnionej w latach 1966-2004, dał się poznać jako wysoce zdyscyplinowany, odpowiedzialny, zaangażowany i wzorowo wykonujący obowiązki służbowe oficer Policji - informuje katowicka policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Dip17.05.2015 12:10

Obecna peudo policja tym bardziej służy władzy a nie obywatelom. Zresztą wystarczy posłuchać wypowiedzi pseudo rzecznik naszej Jastrzębskiej policji. Poziom który prezentują nadaje się do namiotu który niedawno stał koło OBI (cyrk).

Gość16.05.2015 7:16

przestępcy są profesjonalnie przygotowani do swojego zawodu a policjanci często posiadają nawet elementarnej wiedzy ani zapału do walki ze współczesną przestępczością (szczególnie gospodarczą) Jeżeli ktoś uważa , że w poprzednim ustroju nie było prawników i przestępców "kutych na cztery nogi a sądy słuchały tylko zeznań milicjantów , to znaczy że ma poważne luki w wykształceniu.

Do Gość15.05.2015 20:54

Na czym ta profesjonalność polegała? Milicjanci nie służyli obywatelom tylko władzy. Milicjant czy ORMO-wiec zawsze mieli rację przed sądem. Takie były "profesjonalne" zasady.
Dziś jest o wiele więcej przestępców kutych na cztery kopyta wspomaganych przez prawo tak skontruowane aby najgosi przestępcy - członkowie gangów, przestępczości zorganizowanej mogło się rozwijać. Za to płacą prawnikom.

Gość15.05.2015 16:23

Proszę nie zakłamywać historii. W latach 1966 -1990 była milicja obywatelska i ten obywatel był oficerem milicji. Poza tym milicja była bardziej profesjonalna aniżeli obecna jej spadkobierczyni.