Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 maja 2015

Zmarł były szef policji w Jastrzębiu-Zdroju

Zmarł były szef Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, inspektor Janusz Olszewski. Jego pogrzeb odbędzie się dziś przed południem w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny.

Janusz Olszewski zorganizował, a następnie kierował Komendę Rejonową Policji w Jastrzębiu, w latach 1990-1993. Później objął stanowisko zastępcy Komendanta Wojewódzkiego w Katowicach, a także kierował służbą kryminalną największego garnizonu w kraju. Był też Zastępcą Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

- W okresie swojej ponad 37-letniej nienagannej służby, pełnionej w latach 1966-2004, dał się poznać jako wysoce zdyscyplinowany, odpowiedzialny, zaangażowany i wzorowo wykonujący obowiązki służbowe oficer Policji - informuje katowicka policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Dip17.05.2015 12:10

Obecna peudo policja tym bardziej służy władzy a nie obywatelom. Zresztą wystarczy posłuchać wypowiedzi pseudo rzecznik naszej Jastrzębskiej policji. Poziom który prezentują nadaje się do namiotu który niedawno stał koło OBI (cyrk).

Gość16.05.2015 7:16

przestępcy są profesjonalnie przygotowani do swojego zawodu a policjanci często posiadają nawet elementarnej wiedzy ani zapału do walki ze współczesną przestępczością (szczególnie gospodarczą) Jeżeli ktoś uważa , że w poprzednim ustroju nie było prawników i przestępców "kutych na cztery nogi a sądy słuchały tylko zeznań milicjantów , to znaczy że ma poważne luki w wykształceniu.

Do Gość15.05.2015 20:54

Na czym ta profesjonalność polegała? Milicjanci nie służyli obywatelom tylko władzy. Milicjant czy ORMO-wiec zawsze mieli rację przed sądem. Takie były "profesjonalne" zasady.
Dziś jest o wiele więcej przestępców kutych na cztery kopyta wspomaganych przez prawo tak skontruowane aby najgosi przestępcy - członkowie gangów, przestępczości zorganizowanej mogło się rozwijać. Za to płacą prawnikom.

Gość15.05.2015 16:23

Proszę nie zakłamywać historii. W latach 1966 -1990 była milicja obywatelska i ten obywatel był oficerem milicji. Poza tym milicja była bardziej profesjonalna aniżeli obecna jej spadkobierczyni.