Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 maja 2015

36-latka potrąciła matkę z dzieckiem

36-latka potrąciła matkę z dzieckiem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek na ulicy Wrocławskiej doszło do potrącenia kobiety z 3-letnim dzieckiem. Nikomu nic się nie stało, ale kobieta kierująca samochodem została ukarana mandatem karnym.

Zdarzenie miało miejsce 14 maja przed godziną 9:00 na jednym z parkingów. Podczas cofania samochodu, kierująca nim 36-latka nie zachowała ostrożności i potrąciła 30-letnią matkę z 3-letnim dzieckiem.

- W wyniku zdarzenia ani matka, ani kilkuletnia dziewczynka nie doznały poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa - informuje policja.

36-letnia jastrzębianka została ukarana mandatem karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość18.05.2015 8:19

Matki z dzieckiem zwykle nie korzystają z przejść dla pieszych, bo źle się komponują na pasach.

Bohun17.05.2015 16:43

Spalić wiedźmę

Prawdomowny16.05.2015 14:23

Dokladnie. Bardzo czesto osoby, ktore powinny dawac przyklad same zachowuja sie niebezpiecznie wchodzac za cofajacy samochod lub truchtem probujac przeleciec ciagnac za soba dzieciaka. Takie zachowania powinny byc surowo karane bo to demoralizacja a nie uczenie roztropnosci i odpowiedzialnosci w ruchu. Spokojnie i bez pospiechu, kazdy zdazy. Pozdrawiam myslacych..

Prawda15.05.2015 20:47

Codziennie jeżdżę bo muszę, Wielokrotnie matka z dzieckiem w wózku włazi bezmyślnie pod samochówd gdy ten cofa i kierowca ma ograniczoną widoczność. Mężczyzna poczeka lub zmieni kierunek. Kobieta i młodzi ludzie mają o sobie chore wyobrażenie i włażą pod samochody nie myśląc, że mandat dla kierowcy nie spowoduje, że obrażenia po uderzeniu samochodu natychmiast się wyleczą.

Gość15.05.2015 13:14

Widzę kilka dam, których nie udało mi się spotkać, żeby nie prowadziły samochodu rozmawiając przez komórkę.