Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
18 maja 2015

W sobotę odbędzie się koncert charytatywny

W sobotę odbędzie się koncert charytatywny

23 maja o godz. 18:00 w Kościele Ewangelickim na ulicy Cieszyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się koncert charytatywny "Razem Pomagamy Adusi". 8-miesięczna dziewczynka zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi.

8-miesięczna Ada ma zdiagnozowane niedotlenienie, środmózgowy krwotok, rozmięknięcie istoty białej mózgu, zaćmy wrodzonej, zaburzenie napięcia mięśniowego oraz tromboliflię. Jest objęta opieką jedenastu poradni specjalistycznych i wielu specjalistów. Ada i jej rodzice potrzebują teraz pieniędzy przeszczepu komórek macierzystych oraz w przyszłości na operację oczu.

- Narazie nie jest to konieczne, ale za jakiś czas operacja oczek i usuwanie zaćmy, będzie nieuniknione. Oprócz tego potrzebujemy specjalnego stołu rehabilitayjnego. Rehabilitanci zaczynają już wspominać o odkładaniu pieniędzy na łuski na Adusine nóżki. Nie jesteśmy w stanie pokryć tych wszystkich kosztów z własnej kieszeni - mówi mama Adusi.

Koncert charytatywny z którego dochód zostanie przeznaczony na pomóc Adusi odbędzie się 23 maja o godz. 18:00. Wystąpią Joanna Smajdor, raper Allen, grupy taneczne ExJazz i Arabeski, Marcin Wyrostek z Zespołem Tango Corazon Quintet oraz Marcinem Jajkiewiczem. Bilety kosztują 30 zł. Więcej inforamcji o biletach na zdrowieady.pl/kup-bilet oraz pod numerem telefonu 732 902 382.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seniorze! Masz problem zadzwoń Seniorze! Masz problem zadzwoń

Ciepły posiłek dla medyków. Uruchomiono zrzutkę Ciepły posiłek dla medyków. Uruchomiono zrzutkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mama Adusi18.05.2015 21:07

Zapraszamy Państwa na niezapomniany wieczór! Zaczniemy od recitalu utalentowanej wokalistki Joanny Smajdor oraz zdobywającego sławę swoimi tekstami rapera Allen. Dwie grupy taneczne ExJazz i Arabeski rozruszają widownię przed powitaniem Marcina Wyrostka. Wystąpi wraz z Zespołem Tango Corazon Quintet oraz Marcinem Jajkiewiczem, porywając nas własnymi aranżacjami tango, muzyki klasycznej, standardów jazzowych i ethno-folk.

Koncert odbędzie się 23 maja o godz. 18-tej w Kościele Ewangelickim w Jastrzębiu Zdroju.
KUP BILET (30zł)
Info na www.zdrowieady.pl/kupbilet i pod numerem telefonu 732902382
Dochód z koncertu przeznaczony jest na terapię małej Ady

ADRES
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Jastrzębiu-Zdroju
ul. Cieszyńska 23, 44-337 Jastrzębie-Zdrój

Bilety będzie można kupić również bezpośrednio przed koncertem. Zachęcamy jednak do rezerwacji biletów pod numerem 732 902 382. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!