Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
18 maja 2015

W sobotę odbędzie się koncert charytatywny

W sobotę odbędzie się koncert charytatywny

23 maja o godz. 18:00 w Kościele Ewangelickim na ulicy Cieszyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się koncert charytatywny "Razem Pomagamy Adusi". 8-miesięczna dziewczynka zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi.

8-miesięczna Ada ma zdiagnozowane niedotlenienie, środmózgowy krwotok, rozmięknięcie istoty białej mózgu, zaćmy wrodzonej, zaburzenie napięcia mięśniowego oraz tromboliflię. Jest objęta opieką jedenastu poradni specjalistycznych i wielu specjalistów. Ada i jej rodzice potrzebują teraz pieniędzy przeszczepu komórek macierzystych oraz w przyszłości na operację oczu.

- Narazie nie jest to konieczne, ale za jakiś czas operacja oczek i usuwanie zaćmy, będzie nieuniknione. Oprócz tego potrzebujemy specjalnego stołu rehabilitayjnego. Rehabilitanci zaczynają już wspominać o odkładaniu pieniędzy na łuski na Adusine nóżki. Nie jesteśmy w stanie pokryć tych wszystkich kosztów z własnej kieszeni - mówi mama Adusi.

Koncert charytatywny z którego dochód zostanie przeznaczony na pomóc Adusi odbędzie się 23 maja o godz. 18:00. Wystąpią Joanna Smajdor, raper Allen, grupy taneczne ExJazz i Arabeski, Marcin Wyrostek z Zespołem Tango Corazon Quintet oraz Marcinem Jajkiewiczem. Bilety kosztują 30 zł. Więcej inforamcji o biletach na zdrowieady.pl/kup-bilet oraz pod numerem telefonu 732 902 382.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomaga bezinteresownie - jastrzębska Lady D. Pomaga bezinteresownie - jastrzębska Lady D.

Małe dziewczynki koczowały w obozowisku bezdomnych Małe dziewczynki koczowały w obozowisku bezdomnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mama Adusi18.05.2015 21:07

Zapraszamy Państwa na niezapomniany wieczór! Zaczniemy od recitalu utalentowanej wokalistki Joanny Smajdor oraz zdobywającego sławę swoimi tekstami rapera Allen. Dwie grupy taneczne ExJazz i Arabeski rozruszają widownię przed powitaniem Marcina Wyrostka. Wystąpi wraz z Zespołem Tango Corazon Quintet oraz Marcinem Jajkiewiczem, porywając nas własnymi aranżacjami tango, muzyki klasycznej, standardów jazzowych i ethno-folk.

Koncert odbędzie się 23 maja o godz. 18-tej w Kościele Ewangelickim w Jastrzębiu Zdroju.
KUP BILET (30zł)
Info na www.zdrowieady.pl/kupbilet i pod numerem telefonu 732902382
Dochód z koncertu przeznaczony jest na terapię małej Ady

ADRES
Parafia Ewangelicko-Augsburska w Jastrzębiu-Zdroju
ul. Cieszyńska 23, 44-337 Jastrzębie-Zdrój

Bilety będzie można kupić również bezpośrednio przed koncertem. Zachęcamy jednak do rezerwacji biletów pod numerem 732 902 382. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!