Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 maja 2015

Ekspedientka obezwładniła złodzieja alkoholu

Ekspedientka obezwładniła złodzieja alkoholu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną niedzielę w jednym z marketów w naszym mieście doszło do kradzieży alkoholu. Widząc to zareagowała ekspedientka sklepu, która zatrzymała i obezwładniła złodzieja.

Zdarzenie mało miejsce 17 maja przed godziną 21:00. 20-letni mężczyzna próbował wynieść ze sklepu dwie butelki markowego alkoholu o łącznej wartości 600 złotych. Z łupem złodziejowi nie pozwoliła wyjść pracownica sklepu, która go zatrzymała i obezwładniła. Okazało się, że 20-latek jest dobrze znany jastrzębskiej policji.

- Warty 600 złotych towar wrócił do sprzedaży natomiast alkoholowy złodziej trafił do policyjnego aresztu. Zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży. Za popełniony czyn 20-latek może trafić do więzienia na 5 lat - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
max20.05.2015 7:41

obezwładniła go ekspedientka!!! a gdzie była ochrona? pewnie się bali reagować...bo jak widzę tych ochraniarzy w marketach...stare dziady,siwe głowy, pewnie emeryci. Po co takich zatrudniają?

BiedronkaFan19.05.2015 20:46

czy grosze reszty !! musi mieć krzepe :)

PW19.05.2015 19:04

Widzę kobiety w naszym mieście mają jaja normalnie. W ciągu tygodnia pijany kierowca i złodziej alkoholu na glebie. Brawo Panie !!!

olek19.05.2015 13:26

Widzę że nasi policjanci założyli koledze opatrunek w postaci kajdanek i jak pospolitego złodzieja odwieźli ... ciekawe gdzie na izbę wytrzęsień