Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
19 maja 2015

Chciał się zabić przecinając szyję szkłem

Chciał się zabić przecinając szyję szkłem
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę w nocy mogło dojść do tragedii. 28-latek chciał odebrać sobie życie. Policjanci w porę zareagowali i odwiedli mężczyznę od desperackiego kroku. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

17 maja w nocy dyżurny policji odebrał telefon od mężczyzny, który poinformował, że zamierza popełnić samobójstwo.

- W rejon miejsca, z którego telefonował desperat natychmiast skierowano policyjne patrole. Mężczyzna został zauważony przez mundurowych podczas wchodzenia do opuszczonego budynku - informuje policja.

Na widok policjantów 28-latek wszedł do pustostanu i próbował zabarykadować się w jednym z pomieszczeń trzymając przy swojej szyi kawałek szkła. Wykrzykiwał, że zamierza się zabić. Po rozmowie z policjantami mężczyznę udało się odwieźć od desperackiego kroku. 28-latek został obezwładniony w chwili gdy odsunął od szyi kawałek szkła. Na miejscu pojawiło się pogotowie, które zabrało mężczyznę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Rzeczownik19.05.2015 19:39

Jak wybory wygra Bredzisław, to takich ludzi samobójców będzie mnóstwo!!!

...19.05.2015 15:48

po co POlicja publikuje takie rzeczy?

moszcz19.05.2015 14:05

wszyscy maja cie gdzies, maja swoje zycie rodzine dzieci, zapominaja o starych relacjach, na ludziach mozna sie rozczarowywac, zycie to najwazniejsza wartosc, swoje

Gość19.05.2015 13:38

Po co wzywał policje skoro chciał się zabic?