Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 maja 2015

Siatkarze "Akademii" gościli w urzędzie miasta

Siatkarze "Akademii" gościli w urzędzie miasta
fot. Jastrzębski Węgiel

19 maja jastrzębski urząd miasta odwiedzili zawodnicy Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Była to okazja do podsumowania minionego sezonu.

Przypomnijmy, zawodnicy Akademii Talentów w trzech kategoriach wiekowych stawali na podium w tym sezonie. Juniorzy i Młodzicy zdobyli dwa złote medale, a zespół kadetów brąz.

- Chcę Wam pogratulować sukcesów i dziękuję, że reprezentujecie nas i miasto w tak dobrym stylu - mówiła prezydent miasta, Anna Hetman. Pani prezydent przekazała również, na ręce prezesa Grodeckiego, gratulacje dla pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla.

Jakub Popiwczak, wychowanek Akademii, który dziś zasila szeregi pierwszej drużyny, wręczył Pani prezydent koszulkę Jastrzębskiego Węgla z jej imieniem i nazwiskiem. - Dziękujemy, że miasto umożliwia nam tutaj naukę i realizację naszych marzeń - mówił Jakub.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
PW21.05.2015 20:39

W Żorach niestety. Absurd że Jastrzębie trenować będzie w Żorach.

mat20.05.2015 18:32

W Jastrzębiu, a przynajmniej tak słyszałem..

Gość20.05.2015 14:31

Czy ktoś wie gdzie teraz będą uczyć się młodzi siatkarze?